Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gravity - Dziennik Motywacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gravity - Dziennik Motywacyjny (/Temat-Gravity-Dziennik-Motywacyjny-92340)



Gravity - Dziennik Motywacyjny - Gravity - 09-06-2014 21:17

Witam ,
postanowiłem założyć ten dziennik w celach motywacyjnych . Więc tak mam na imię Szymon i chodzę do technikum informatycznego Wink . Swoją prace w ppa i ogólnie w zarabianiu przez neta zacząłem rok temu. Wiadomo jak każdy chciałem uwolnić się od rodziców Big Grin. I pokazać , że też moge zarobić swoje własne pieniądze . Oczywiście zarabiam na firesubie.

Na co zbieram ?

A no zbieram na tableta . Narazie uzbierałem

291 zł / 800 zł

Myślę , że uda mi się pozbierać tą kwotę do końca miesiąca Wink.Powiem co dzisiaj zrobiłem skoro to dziennik Big Grin.

Dzień 1 :

- Stworzyłem 30 fake kont na facebooku na których uzbierałem 100 + znajomych .
- Stworzyłem fanpage . Narazie 100 like'ów
- Pospamowałem na fb

Dzisiejszy zarobek nie był taki zły porównując z zarobkami innych osób które się wyżalały w temacie , że leady nie dochodzą bo dziś jest rozsyłka .

[Obrazek: qOJzUQf.png]


To na tyle Wink .Zapraszam do obserwowania .

@Edit doszedł następny lead więc dzisiaj 40.15 zł.


RE: Gravity - Dziennik Motywacyjny - MostWanted - 09-06-2014 21:48

będę zaglądał, życzę powodzenia Smile


RE: Gravity - Dziennik Motywacyjny - Gravity - 09-06-2014 22:02

(09-06-2014 21:48)MostWanted napisał(a):  będę zaglądał, życzę powodzenia Smile

Dzięki Wink . I też życzę powodzenia w własnych celach .


RE: Gravity - Dziennik Motywacyjny - Gravity - 11-06-2014 20:02

Ten post będzie krótki ponieważ wczoraj nic nie promowałem bo nie chce się siedzieć na chacie jak taka ładna pogoda ale wpadło 3.65 . A dzisiaj też tylko 3.65 bo są opóźnienia na firesubie i nawet uv nie wpadają. Może dojdą później Wink.


RE: Gravity - Dziennik Motywacyjny - Differrus - 17-06-2014 12:42

Obawiam się że jeżeli nadal będzie ładna pogoda to jednak celu ci się nie uda zrealizować :/ Powodzenia i motywacji ! Smile


RE: Gravity - Dziennik Motywacyjny - Gravity - 17-06-2014 12:51

Nie mam żadnej motywacji bo fb szpieg się wypalił a to było moje główne źródło dochodów .. Chyba czas zmienić program .. Jeśli się nie uda dozbierać do końca czerwca to myśle , że w lipcu Wink.


Gravity - Dziennik Motywacyjny - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.