Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt (/Temat-Yt-View-net-wyswietlenia-filmikow-yt-92336)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - zozols1 - 16-06-2014 14:41

Jakoś lecą, ale wolno Undecided Trzeba poczekać, aż dojdzie więcej ludzi bo 35 wyświetleń z tego serwisu w 12h to nie jest dobry wynik Big Grin

@edit
Zauważyłem, że adblok blokuje wyświetlanie tych wideo jako reklamę. Ubywa sporo więcej punktów niż przybywa wyświetleń mimo iż wyświetlenia lecą nie tylko z tego serwisu. Niektórzy nie odblokowali tego w adbloku i im punkty lecą, a wyświetlenia już nie. To takie moje małe spostrzeżenie. Chcę Ci pomóc za pomocą tego, że wysyłam Ci błędy, po to by sam mieć z tego korzyści jakim są wyświetlenia Big Grin


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - dondoonsie - 17-06-2014 06:46

(16-06-2014 14:41)zozols1 napisał(a):  Jakoś lecą, ale wolno Undecided Trzeba poczekać, aż dojdzie więcej ludzi bo 35 wyświetleń z tego serwisu w 12h to nie jest dobry wynik Big Grin

@edit
Zauważyłem, że adblok blokuje wyświetlanie tych wideo jako reklamę. Ubywa sporo więcej punktów niż przybywa wyświetleń mimo iż wyświetlenia lecą nie tylko z tego serwisu. Niektórzy nie odblokowali tego w adbloku i im punkty lecą, a wyświetlenia już nie. To takie moje małe spostrzeżenie. Chcę Ci pomóc za pomocą tego, że wysyłam Ci błędy, po to by sam mieć z tego korzyści jakim są wyświetlenia Big Grin

Gotowe, teraz jeżeli nie otworzy się okno z filmikiem to surf nie będzie działał. Na PW wysyłam ci kod voucher ;D


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - dj4write - 17-06-2014 19:45

Zapowiada się całkiem ciekawie Smile


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - dondoonsie - 18-06-2014 16:10

[18.06.2014]
Zabezpieczenie przy dodawaniu filmików do promocji.
*Ilość znaków Video ID musi być 11, gdyż tyle znaków posiada ID filmików youtube
*Id nie może zawierać znaków tj: "?" ":" "=" "/" Potrzebne jest to po to aby użytkownicy nie mylili się wklejając ID w pole VideoID gdyż niektórzy się mylili i tym samym tracili punkty.

Oto kod voucher na dzisiaj: 65699
Kto pierwszy ten lepszy


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - dondoonsie - 21-06-2014 12:33

[21.06.2014]

Dodałem statystyki strony tj:

Ilość wszystkich użytkowników zarejestrowanych
Rekord online na stronie
Ilość nabitych wyświetleń
Ilość wszystkich filmików w bazie danych
Ilość aktywnych filmików w bazie danych (te co posiadają powyżej 0 punktów)
Data utworzenia strony

Będzie więcej statystyk za niedługo.

Oto kod voucher na dzisiaj: 17059

100 punktów - kto pierwszy ten lepszy


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - dondoonsie - 26-06-2014 13:16

[26.06.2014]
* Usunięto opcję dodania do promocji naszych filmów w czasie 10 i 20 sekund. Minimalna długość to 30 sekund i 3 punkty za jedno wyświetlenie.
* Dodano opcję dodania do promocji filmów o w czasie 10 minut, co daje 60 punktów za jedno wyświetlenie.

Przyczyną jest to że szybkie wyświetlenia i oglądanie filmików przez 10 sekund może spowodować ich zbanowanie przez administrację youtube. Filmy oglądane dłużej a najlepiej oglądnięte przez całą długość filmiku na pewno zmniejsza prawdopodobieństwo zbanowania oraz zwiększa pozycję filmu w youtube.

Kod voucher na dzisiaj: 28159
200 punktów. Kto pierwszy ten lepszy


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - niitrro - 26-06-2014 16:59

Zapowiada się ciekawa strona.


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - lolekxp - 28-06-2014 06:54

patrzcie jak pracuje Smile popieram i zycze powodzenia, wielu ludzi sie tu o wyglad doczepilo - wyglad na koncu pierw sie tworzy funkcje i testuje przed bugami, wyglad to ostateczna sprawa, lepiej zeby cos dzialalo i bylo niezawodne niz wygladalo kolorowo a chodzilo jak gowno Smile dzialaj dzialaj jestes z takich ludzi jak ja, tworzmy!


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - dondoonsie - 05-07-2014 09:27

[05.07.2014]

Utworzyłem fanpage facebook strony. Znajdziecie go pod tym linkiem: https://www.facebook.com/pages/Yt-viewnet/1438065343134625

Proszę o lajkowanie. W przyszłości będą nagrody w postaci punktów do promocji filmików za np 50 like lub 100 like itd...

Oto dzisiejszy kod voucher: 86501

200 punktów


RE: Yt-View.net wyświetlenia filmików yt - fristek - 05-07-2014 09:48

Widzę, że komentarze pozytywne, aczkolwiek odświeżę pytanie dotyczące zaliczania wyświetleń na yt, cofają, zamrażają przy 301 ?

Pozdrawiam.