Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? (/Temat-Jak-zainwestowac-pieniadze-by-zaczac-zarabiac-92335)

Strony: 1 2


Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - mario22455 - 09-06-2014 19:31

Elooo, możecie mi doradzić jak zainwestować trochę pieniążków 500-1k zł by potem czerpać z tego zyski?
Sytuacja wygląda tak, że jestem uczniem i w wakacje coś zarobię więc mam zamiar cześć tego zainwestować by coś potem z tego mieć przez cały rok Smile proszę o rady Wink


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - chiqi - 10-06-2014 10:39

Ciężko:/ Może kryptowaluty. Mówią, że bańka może się zacząć znowu. Przy takim wkładzie to chyba w to najlepsze (ale oczywiście nie musi). Chodź nie ma nic pewnego, żeby zainwestować i później leżeć i TV oglądać. Nawet lokaty nie są takie bezpieczne jak większa część społeczeństwa myśli. Pare dolców możesz zainwestować w PaidVerts.


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - MaLiN - 10-06-2014 11:49

Masz skończone 18 lat? Jeśli tak to może Cię zainteresują inwestycje w opcje binarne Smile


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - hunterpl444 - 10-06-2014 13:07

(10-06-2014 11:49)MLN napisał(a):  Masz skończone 18 lat? Jeśli tak to może Cię zainteresują inwestycje w opcje binarne Smile


A tak na początek co gdzie i jak i ile trzeba zainwestować jaki % itp. I gdzie konto otworzyć. Pisz na prv


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - Paulop79 - 17-06-2014 00:06

A moze bys chcial zainwestowac kase w program marketingowy mojej firmy - Swissgolden? Przy zainwestowaniu 235 euro mozna zarobic nawet do 7000 euro. Czas w jakim to zarobisz zalezy tylko od Ciebie. Jesli chcesz wiecej informacji na temat tego programu to napisz do mnie. Pozdrawiam


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - rachman - 17-06-2014 01:50

Paulop79 - ale to nie czasem długoplanowe? Coś mi ciężko uwierzyć by w 2 miesiące aż tak pomnożyć kasę Wink Chyba że to niezły biznes Smile Rzuć trochę info.


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - MarketGlory - 17-06-2014 02:13

(09-06-2014 19:31)mario22455 napisał(a):  Elooo, możecie mi doradzić jak zainwestować trochę pieniążków 500-1k zł by potem czerpać z tego zyski?
Sytuacja wygląda tak, że jestem uczniem i w wakacje coś zarobię więc mam zamiar cześć tego zainwestować by coś potem z tego mieć przez cały rok Smile proszę o rady Wink

Polecam PaidVerts aktualnie najlepszy program do zarabiania pieniędzy.Jak byś miał ochotę spróbować to pisz na privBig Grin
Dam ci wszystkie potrzebne materiały jeśli oczywiście się zarejestrujesz z mojego reffaTongue


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - Kede - 17-06-2014 02:15

To takie amber gold 2? Wink


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - Clovere - 17-06-2014 07:16

ja zaczynam w paid verts i jestem zadowolny zainwestowane 9$ w ciągu 3 dni zwrot 2$ które już reinwestowałem Smile


RE: Jak zainwestować pieniądze by zacząć zarabiać? - sheko12 - 17-06-2014 18:34

Nie ma opcji na początku, że przez pierwsze tygodnie a nawet miesiące zainwestujesz pianiążki i będziesz miał godne zwroty, niezależnie od tego, ile wyłożysz pieniążków to równaj się ze stratami, najpierw tracisz pieniądze, uczysz się, nabywasz doświadczenie i inteligencje pod tym względem, dopiero potem przekłada się to na kaske.

Z wiedzy na praktykę....to nie jest tak, że masz 500zł i od tak zainwestujesz, nagle Ci się zwróci kilka tysiączków Wink

w słabych programach możesz zyskiwać na początku, ale to pewnie ma zmienne poziomy względem procentowym, może się okazać tak, że zainwestujesz, nie tylko straisz, zyskasz, ale przypomną sobie o tobie kiedyś i zabiorą Ci dużo.....ogółem chyba baw w PPA albo interesuj sie własnym przedsięwzięciem, w między czasie ucząc się zamiast wykładac bez wiedzy pieniądze..