Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Click2dad darmowe btc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Click2dad darmowe btc (/Temat-Click2dad-darmowe-btc-92314)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Click2dad darmowe btc - bartekbtm - 21-07-2014 20:05

marcin0409 opisał to w innym temacie:
Luckycheckin-szansa-na-1564000-satoshi-co-5-min

jest tam opisane co i jak + link do macro, niewiele tam trzeba było zmieniać jeśli dobrze pamiętam Wink


RE: Click2dad darmowe btc - marcin0409 - 21-07-2014 21:27

Mnie te macro już drażni ..... raz mi zapisuje obrazek a raz nie:/


RE: Click2dad darmowe btc - bartekbtm - 21-07-2014 22:23

chciałem sprawdzić inne możliwości a tu psikus.. obecnie strona przekierowuje na jakieś bka.de Big Grin


RE: Click2dad darmowe btc - Von Shekelsberg - 21-07-2014 22:29

No i po zawodachJerk2 zhakierowali ruskich, w sumie można było się tego spodziewać... Teraz przekierowuje na stronę niemieckiego FBI Cool


RE: Click2dad darmowe btc - GoOoG - 21-07-2014 22:32

Mi wyskakuje "Error 522" ;p


RE: Click2dad darmowe btc - bartekbtm - 22-07-2014 14:57

zobaczcie czy działa Wam poprawnie z taką linijką:
TAG POS=1 TYPE=DIV FORM=id:form_bonus ATTR=CLASS:captcha CONTENT=EVENT:SAVE_ELEMENT_SCREENSHOT

na 10 kliknięć zawsze zapisało mi captche a nie górny pasek, nie mam czasu teraz dłużej przy tym posiedzieć Wink

Edit:
dziwne rzeczy z tym imacrosem. raz działa, a jak się wyłączy i włączy przeglądarkę to już nie działa ;]
EDIT 2:
chyba wiem o co chodzi z tym, że zapisuje górny pasek, ale ktoś to musi potwierdzić. zanim włączycie skrypt, oddalcie zoom strony tak, żeby cała mieściła się na ekranie, żeby nie trzeba było jej przewijać. i powiedzcie czy wciąż jest problem


RE: Click2dad darmowe btc - marcin0409 - 22-07-2014 19:39

(22-07-2014 14:57)bartekbtm napisał(a):  zobaczcie czy działa Wam poprawnie z taką linijką:
TAG POS=1 TYPE=DIV FORM=id:form_bonus ATTR=CLASS:captcha CONTENT=EVENT:SAVE_ELEMENT_SCREENSHOT

na 10 kliknięć zawsze zapisało mi captche a nie górny pasek, nie mam czasu teraz dłużej przy tym posiedzieć Wink

Edit:
dziwne rzeczy z tym imacrosem. raz działa, a jak się wyłączy i włączy przeglądarkę to już nie działa ;]
EDIT 2:
chyba wiem o co chodzi z tym, że zapisuje górny pasek, ale ktoś to musi potwierdzić. zanim włączycie skrypt, oddalcie zoom strony tak, żeby cała mieściła się na ekranie, żeby nie trzeba było jej przewijać. i powiedzcie czy wciąż jest problem


To w ogóle jakieś takie popaprane .....
U mnie poprawnie działa tylko w iMacros i to tylko jeden bonus , jeśli dołożę inne to już się coś pieprzy ....
Jeżeli odpalę w normalnej przeglądarce to zapisuje górny panel ....
Na razie nie mam czasu , ale w weekend zobaczę , chyba że ktoś coś już wymyśli , to skopiuje "na krzywy ryj":D


EDIT:

W końcu działaBig Grin działają mi już wszystkie ......
Wystarczyło dodać refresh strony co każdą captcha .....


RE: Click2dad darmowe btc - bartekbtm - 22-07-2014 21:07

refresh pomógł na ten pasek z góry? czy jakiś inny problem miałeś?


RE: Click2dad darmowe btc - marcin0409 - 22-07-2014 21:37

Problem opisałem wyżej ..... działała mi tylko jedna loteria np "Play lottery" , kiedy chciałem dać żeby wszystkie robił (Play lottery (referrals) i Play lottery (stocks) , to po wykonaniu pierwszej , nie chciał zrobić /zapisać tej drugiej .......nawet zmieniłem kolejność wykonywania , było to samo .....teraz znów zapisał obrazek , który był pusty ( białe tło), zdarza się , że proces zapisywania obrazka trwa dłużej , jeden zapisze w niecałą sekundę , a na inne czeka około 60 ....wydaje mi się , że oni coś spaprali , nawet o tym nie wiedzą , a to działa na ich korzyść Big Grin,,,, pierwszy raz się spotkałem z takim czymś , że macros nie potrafi nieraz zapisać poprawnie obrazka .... wolałbym żeby wcale nie zapisywał , a nie także raz mu się uda , a raz nie , nie wiadomo w jakim kierunku szukać :/


RE: Click2dad darmowe btc - bartekbtm - 22-07-2014 22:25

u mnie to działa, zapisuje każde captcha. skopiować, wkleić 2 razy i pozmieniać form=id: na pozostałe lottery oraz ustawić api key.
Póki co jedyny mój problem taki, że mało ludzi do rozwiązywania captchy Big Grin

FILEDELETE NAME=C:\captcha1.png
ONDOWNLOAD FOLDER=C:\ FILE=captcha1.png
TAG POS=1 TYPE=IMG FORM=id:form_bonus ATTR=src:*type=1* CONTENT=EVENT:SAVE_ELEMENT_SCREENSHOT
TAB OPEN
TAB T=2
URL GOTO=http://www.9kw.eu/grafik/form.html
TAG POS=1 TYPE=INPUT ATTR=NAME:apikey CONTENT=WASZ_API_KEY
TAG POS=1 TYPE=INPUT ATTR=NAME:prio CONTENT=0
TAG POS=1 TYPE=INPUT ATTR=NAME:source CONTENT=imacros
TAG POS=1 TYPE=INPUT ATTR=NAME:file-upload-01 CONTENT=C:\captcha1.png
TAG POS=1 TYPE=INPUT ATTR=TYPE:submit
WAIT SECONDS=32
TAG POS=1 TYPE=* ATTR=* EXTRACT=TXT
TAB CLOSE
TAG POS=1 TYPE=INPUT:TEXT FORM=ID:form_bonus ATTR=ID:captcha CONTENT={{!EXTRACT}}
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=BUTTON FORM=id:form_bonus ATTR=TXT:Play!
SET !EXTRACT NULL