Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. (/Temat-Szukam-pewnego-serwisu-sub-sms-z-jak-najlepszym-programem-partnerskim-92300)



Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - winiar1422 - 08-06-2014 22:29

Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych użytkowników serwisów sub sms lub sms premium, których na tym forum raczej nie brakuje Jerk2
Poszukuję serwisu, w którym są jak najlepsze stawki za lead poleconego, czy to procentowe, czy w określonej kwocie.
I teraz kilka pytań odnośnie powyższego:
-Czy można wypłacać zarobki poleconych bez jakiejkolwiek innej aktywności w danym serwisie?
-Czy zarobki poleconych w takich serwisach są aktualizowane na bieżąco tak jak leady, czy co jakiś określony czas?
-Czy w przypadku, gdy zwerbuję niezbyt rozgarniętą osobę, która będzie łamać regulamin danego serwisu, serwis może wyciągnąć jakieś konsekwencje wobec mojej osoby?
I to chyba na tyle.
Z niecierpliwością czekam na propozycje, zaznaczam, że serwis instanter mnie nie interesuje Undecided


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - dawid327 - 08-06-2014 22:32

wystarczy poszukać na forum...


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - GreenPP - 08-06-2014 22:37

Firesub wypłacalny serwis z duża bazą programówSmile Link-Firesub


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - winiar1422 - 08-06-2014 22:42

@dawid327
Oczywiście, że przeszukałem forum zanim napisałem ten temat, niestety nie znalazłem odpowiedzi na np moje 1 i 3 pytanie...
Mógłbym również poświęcić kilka godzin na rejestrację w każdym z liczących się serwisów, czytać regulaminy, w ostateczności załatwić poleconego i zobaczyć jak to wygląda, ale po co?
Ktoś, kto zarabia w którymś z interesujących mnie serwisów, udzieli mi rzeczowej odpowiedzi na w/w pytania w jednym zdaniu.
@GreenPP
Zadałem konkretne pytania, a Ty mi regułkę, jak z baneru i ref...


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - WujRock - 10-06-2014 13:15

1. W firesub jak najbardziej, u innych nie wiem.
3. Nie, a za wskazanie takiej osoby dostajesz 5zl Wink


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - Kede - 10-06-2014 14:52

Faktycznie wybór masz tak ogromny w serwisach sub-sms, że aż trzeba zakładać temat, bo nie wiadomo w czym wybierać ; )


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - winiar1422 - 10-06-2014 22:03

No fakt, wybór z tego co zauważyłem wielki nie jest, myślałem, że są jakieś mniejsze serwisy bez oficjalnych tematów na forum ew. zagraniczne z ofertami dla Polski. Temat do zamknięcia, zdecydowałem się na FireSub.


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - kciuk - 10-06-2014 22:47

Póki co FireSub Jeśli możesz to zarejestruj się z refa KLIKNIJ ale orientuj się bo cały czas coś dochodzi. Jeszcze jak chodzi o video-streamy to eforsa.pl Jeśli możesz to zarejestruj się z refa KLIKNIJ


RE: Szukam pewnego serwisu sub sms z jak najlepszym programem partnerskim. - Vanquer - 16-06-2014 18:09

Ja osobiście polecam FireSub Smile