Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tłumaczenie! +5 reputów!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Tłumaczenie! +5 reputów!! (/Temat-Tlumaczenie-5-reputow-9229)



Tłumaczenie! +5 reputów!! - Piter56 - 24-06-2010 20:26

Witam, mam prośbę o przetłumaczenie listu do lockerz, za przetłumaczenie oczywiście 5 reputów!
A oto tekst do przetłumaczenia:
Witam, z-lista zdobyłem 18 marca, tuż przed końcem możliwości zdobycia T-shirta. Po zdobyciu nie otrzymałem ani gratulacji, ani potwierdzenia wysyłki. Chciałem się zapytać czy w ogóle wysłano mi mojego T-shirta a jeżeli nie, to czy zostanie on wysłany? Pozdrawiam! Piotr K.


RE: Tłumaczenie! +5 reputów!! - Admin - 24-06-2010 20:35

Na przyszlosc umieszczaj temat w odpowidnim dziale.
Przenosze.


Tlumaczenie :
Hi, I get z-list status on 18 March, just before the end of the chances of getting a T-shirt. After winning I not received any congratulations or to confirm shipment. I would like to know do you already send this t-shirt to me? if not, then when you will do that? Yours! Piotr K.


RE: Tłumaczenie! +5 reputów!! - Seth Neviel - 24-06-2010 20:36

Witam, z-lista zdobyłem 18 marca, tuż przed końcem możliwości zdobycia T-shirta. Po zdobyciu nie otrzymałem ani gratulacji, ani potwierdzenia wysyłki. Chciałem się zapytać czy w ogóle wysłano mi mojego T-shirta a jeżeli nie, to czy zostanie on wysłany? Pozdrawiam! Piotr K.


Hello, i've became a z-lister 18th march, at the end of time to get t-shirt. After i became a z-lister i haven't got ani greetings or t-shirt sending confirm. I want to ask you, was my t-shirt sent to me? If not would it be sent?
Piotr K.


Prosze bardzo : )

@UP najs translator... i not recived..


RE: Tłumaczenie! +5 reputów!! - Piter56 - 24-06-2010 20:43

dobra, daje obu te reputy.. i do zamkniecia ;D


RE: Tłumaczenie! +5 reputów!! - Admin - 24-06-2010 20:47

(24-06-2010 20:36)Seth Neviel napisał(a):  Witam, z-lista zdobyłem 18 marca, tuż przed końcem możliwości zdobycia T-shirta. Po zdobyciu nie otrzymałem ani gratulacji, ani potwierdzenia wysyłki. Chciałem się zapytać czy w ogóle wysłano mi mojego T-shirta a jeżeli nie, to czy zostanie on wysłany? Pozdrawiam! Piotr K.


Hello, i've became a z-lister 18th march, at the end of time to get t-shirt. After i became a z-lister i haven't got ani greetings or t-shirt sending confirm. I want to ask you, was my t-shirt sent to me? If not would it be sent?
Piotr K.


Prosze bardzo : )

@UP najs translator... i not recived..


jak sie czepiasz o literowki to sie pisze any a nie ani Smile
translatora nie bylo Smile