Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monavie MLM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Monavie MLM (/Temat-Monavie-MLM-92286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Monavie MLM - Resick - 10-06-2014 17:41

(10-06-2014 15:29)GoodLecki napisał(a):  Czyli sprzedawca objazdowy który "materac za 100zł sprzedaje za 2k" starszym osobom wykorzystując ich wiek i choroby.Krótko mówiąc żenada Smile
To jest sprzedaż bezpośrednia.Proszę nie myl tego z MLM bo później przez takich "idiotów" jak ty jest cały hejt.Nakręcają wszystkich a sami nie wiedzą co mówią.
Polecam ograniczyć oglądanie telewizji Wink Najlepiej do zera.


RE: Monavie MLM - GoodLecki - 10-06-2014 18:09

No uj trzeba się zniżyć do gimbuskiego poziomu Smile
Dlatego moim zdaniem przez takich "idiotów" jak ty słyszymy o ciągłych piramidach i cwaniaczkach za 2 grosze spamujących tą demagogią po całej sieci. Nie zrozumiałes przenosni. Znam opinie i możliwosci MLM bo znam ludzi co się na tym chat dorobili.Nie oglądam telewizji nie mam na to czasu.


RE: Monavie MLM - sheko12 - 10-06-2014 18:11

Różnica

Cytat:''Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) lub marketingiem sieciowym – termin określający strategię marketingową i sposób funkcjonowania firmy oraz jej współpracowników – niezależnych dystrybutorów.

Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Każdy sprzedawca w marketingu wielopoziomowym ma możliwość zbudowania własnej struktury handlowców, w której każdy z nich wynagradzany jest na podstawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego. Jednocześnie, bycie wyżej w firmowej hierarchii niekoniecznie przekłada się na wyższe zarobki – zależą one bowiem od wspomnianego planu marketingowego.''

Różnica......

Cytat:Marketing wielopoziomowy mylony jest z konstrukcją znaną jako „piramida finansowa”. Różnica polega na tym, że w marketingu wielopoziomowym każdy „węzeł drzewa sprzedaży” może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary według ich potrzeb, a jakość towaru czy usługi odpowiada cenie. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudotowary – np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę.



RE: Monavie MLM - GoodLecki - 10-06-2014 18:22

sheko Smile znasz moją opinie.
skoro masz dochody z ludzi pod sobą to masz piramidę, struktury piramidy są wszędzie wokół nas, sama piramida nie jest zła ale ktos tam powiedział że sztuką jest sprzedać cos 4 krotnie drożej z dobra gatką i do tego się chciałem odniesć w poprzednim poscie że jest to zwykłe cwaniactwo i żerowanie na najsłabszych jednostkach społęcznych, w ogóle się na temat mlm nie wypowiadałem mam już wyrobione zdanie na ten temat i nie potrzebuje o tym dyskutować Smile

A skoro w mlm zostałem wciągnięty już tu to ja zazwyczaj trafiam na takie opinie o MLM co zrobię Smile
http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorcy_biznesmeni/nie-polecam/mlm-oszustwo,1476808/

Tu jak tego nie robić Smile
http://www.piotrwajszczak.pl/mlm-opinie-czyli-praca-w-mlm-albo-struganie-wariata/


RE: Monavie MLM - sheko12 - 10-06-2014 18:44

Liczą się FAKTY nie OPINIE

MLM nie oszukuje, to ludzie niszczą kategorie tego biznesu.
Nikt nikogo nie zmusza do działania. Biznes sam w sobie jest banalny alele ludzie go utrudniają my, ludze , bo zamiast skupić się na prostocie biznesu, skupiamy/skupiacie się na <haczykach>.

Osobiście pozdrawiam i z całego serca dziękuję wszystkim ''hejterom i opiniodawcom'' za ich godne wypowiadanie się i ''wrzucanie'' na ludzi, w każdej dziedzinie naszego życia są oni mega potrzebni - ktoś mu nas motywowaćSmile

nie z przypadku działałam z jednym z MLM.

P.S a co do ludzi którzy krzywdzą MLM, zapraszam do obejrzenia





RE: Monavie MLM - yahoo - 10-06-2014 20:31

Nie wiem co ma prezentować ten film powyżej, koleś jest kiepskim aktorem i pomysłu zbytnio na film nie miał. Ja jestem zrażony do pożal się Boże działaczy FM Group. Teraz jestem na studiach i rzadko się na to natykam, ale będąc w liceum nie raz i nie dwa słyszałem teksty o "tępych etatowcach", "my jesteś biznesmenami". A to wszystko od 17-latków w niedopasowanych garniturach i bardzo pasujących adidasach przesiadujących po kilka godzin dziennie w KFC, którym totalnie odbiło na punkcie zarabiania 200 zł/miesiąc. Nie muszę chyba mówić, że wszystkim ten biznesik zbrzydł, bo jedyny kontakt jaki nawiązywali ze znajomymi to było pierdzielenie o tym jaka to wspaniała praca, można zarobić ile się chce. Mózg się niektórym lasuje, MLM staje się jedynym hobby, które paradoksalnie dla wielu łosi nie jest zbyt korzystne, bo w końcu trzeba zapłacić za "szkolenia" itd.


RE: Monavie MLM - sheko12 - 10-06-2014 20:57

Po przeczytaniu twojego pierwszego zdania już wiem, kto siedzi po drugiej stronie tego komputera.
Osoba na powyższym firmie to jest ta osoba http://www.piotrwajszczak.pl/

Od razu pisze, że Cie lubie, wiesz czemu? bo hejtujesz to stary, a ja to kochamSmile


RE: Monavie MLM - yahoo - 10-06-2014 21:15

Co ja hejtuję? Fakt, że koleś kiepski jest w zrobieniu reklamówki? Lepiej by było jakby po prostu powiedział co ma do przekazania, bo się w najzwyczajniejszy sposób nie zna na stworzeniu interesującego filmu. Wyobraź sobie, że zobaczyłem autora filmu więc załapałem, że to jest Piotr Wajszczak. I tak, jego stronę także widziałem. Ale co to ma do tego, że chłop nie potrafi zrobić filmu?

No i jestem ciekawy - kto siedzi?Smile


RE: Monavie MLM - sheko12 - 10-06-2014 22:29

Nie znasz autora i to mnie śmieszy, gość ma więcej kasy niż całe to forum razem wzięte i ich pieniądze, jest liderem i w ogóle, a film to tylko amatorskie coś do pokazania ideii ludzi którzy nie umią działać w MLM i krzywdzą ten biznes.

Poczytaj o nim, nie chce mi się rozpisywać

Starczy tego spamu, troszke wyszło po za temat....


Odp: RE: Monavie MLM - Xkr - 10-06-2014 22:32

(10-06-2014 22:29)sheko12 napisał(a):  Nie znasz autora i to mnie śmieszy, gość ma więcej kasy niż całe to forum razem wzięte i ich pieniądze,

Poczytaj o nim, nie chce mi się rozpisywać
Oj moglbys sie zdziwic Tongue


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2