Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
odblokowuje konta na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: odblokowuje konta na FB (/Temat-odblokowuje-konta-na-FB-92247)

Strony: 1 2 3 4 5 6


odblokowuje konta na FB - lipa1920 - 07-06-2014 19:31

Witam,
dzisiaj postanowiłem, że będę odblokowywał konta na FB.
Głównie weryfikacja zdjęć Smile Bo reszta to raczej wszyscy potrafią.

Robie to praktycznie za darmo, tylko za zaproszenie (raz) znajomych do polubienia mojego FanPage.
Tematyka : Leginsy
Link : https://www.facebook.com/pages/Leginsy/768887376478526
mam nadzieje, że to raczej warto Smile
Bo dlaczego po długim czasie z duża ilościa znajomych maja ci zablokować?
Kontakt : gg 34814170 / pw
(najlepiej GG)
Nie zdradzam sposobu Smile)

Warunek :
min. 200 znajomych

UWAGA :
Pomagam tylko przy weryfikacji zdjęć gdzie mozna wybrac imie i nazwisko (nie wpisać).
Jesli masz weryfikacje zdjęć gdzie trzeba wpisać imie i nazwisko, polecam napisać do FaceBooka (w FAQ znajdziecie), o prośbę zmiany weryfikacji, bo z tą macie bardzo duży problem.
Formuła typu :
Proszę o zmiane weryfikacji, ponieważ z tą mam ogromne problemu , jestem dyslektykiem bla bla bla itp.
Jesteście kreatywni sami wymyślicie cos Tongue

Pozdrawiam


@@EDIT :
Wzór :
Kod:
1. Wyslałeś Dane Do logowania na PW ? (tak/nie) :
2. Ilu masz znajomych? :
3. Zgadzasz się na masowe polubienie mojego FP (nazwa : leginsy), w zamian za odblokowanie? Jeśli nie pasuje a się jest zaintereowany, to koszt 5PLN (wpisz LIKE lub PLN)



RE: odblokowuje konta na FB - Dziubek96 - 08-06-2014 15:43

Ja byłbym wdzięczny za pomoc Smile. Tylko jaką mam pewność że moje konto nie zostanie hacknięte ? :<


RE: odblokowuje konta na FB - lipa1920 - 08-06-2014 15:46

Ja niewiem ale chyba pisze
Cytuje :
(07-06-2014 19:31)lipa1920 napisał(a):  Kontakt : gg 34814170 / pw
GG : 34814170 / PW !Smile


RE: odblokowuje konta na FB - sirgonzalo7 - 08-06-2014 16:42

Powiem szczerze, miałem obawy przed podaniem pasów ale jednak podałem chwila niepewności i odbokowane. Nie wiem jak on to do diabła zrobił. Dzięki!


RE: odblokowuje konta na FB - xGrubszy - 09-06-2014 20:57

Wow można, można. Koleś jest epicki ja kilkanaście razy podchodziłem do tego i nic, a gościu robił to w kilka minut. Reput leci.


RE: odblokowuje konta na FB - Branzolek - 09-06-2014 23:06

Same świeżaki, haha.


RE: odblokowuje konta na FB - GoodLecki - 09-06-2014 23:16

Osobiscie stawiam na 3M w jednym wątku Smile


RE: odblokowuje konta na FB - lipa1920 - 10-06-2014 08:39

Branzolek po - nabijasz sobie posty?
Co mnie to, że świeżaki?
Myślisz, że to ja? Prosze idz napisz do administratora o IP tych dwóch + ja użytkowników Smile


RE: odblokowuje konta na FB - v3XeR - 10-06-2014 18:46

Puknij się w ryj lipa1920!
Dwa konta z tego samego miesiąca i mało postów..


RE: odblokowuje konta na FB - xGrubszy - 10-06-2014 19:31

v3XeR może jesteś za przeproszeniem taki tępy, ale ja w tym problemu nie widzę każdy ma jakieś wady od urodzenia bądź nabywa ich podczas życia. Jakbyś v3XeR i Branzolek pomyśleli to moglibyście posprawdzać co jakie tematy zakładane były. A co do waszego bólu dupy o "o boshe to świeżaki, nie ufać mu bo zakłada konta etc." kolega wyżej napisał, żebyś poszedł do admina, osoby mogącej sprawdzać multikonta i niech ona sprawdzi to, ponieważ na własność IP ty sam nie możesz prosić.