Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siseo.pl - jeden z topsurfów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Siseo.pl - jeden z topsurfów (/Temat-Siseo-pl-jeden-z-topsurfow-92223)

Strony: 1 2


Odp: RE: Siseo.pl - jeden z topsurfów - Lami - 19-11-2014 19:56

(16-11-2014 19:38)luutek321 napisał(a):  kraken103 - Jesteś nowym użytkownikiem (zarejestrowałeś się na forum 2 dni temu) i piszesz takie żeczy nie mając o tym pojęcia? Może i je masz ale przecież taka rzecz do tej pory zdażyła się TYLKO TOBIE. PS. Naprawdę, jesteś taki żeby nie umieć kliknąć zakładki "KONTAKT DO ADMINA" i napisać o tym do niego? Już by wszystko było gotowe, a nie pisz tu jakiś postów zbędnych.. Może po prostu nie byłeś długo aktywny czy zapomniałeś hasła.
Pozdrawiam
"Żeczy"? gtfo


RE: Siseo.pl - jeden z topsurfów - debug87 - 28-11-2014 22:16

Shit jakch mało! Ja miałem podobną sytuację, ale moje konto zostało usuniętę z powodu tego, że za dużo razy wygrałem w tym ich farciarzu. Chyba z 10 razy pod rząd udało mi się zrealizować voacher i następnego dnia nie mogłem się już zalogować na konto. Pisałem do admina to łaskawie raczył mi odpisać chyba po 3 moich mailach, że skoro wygrałem tyle razy z rzędu to używam "niedozwolonego oprogramowania" przez co moje konto zostało zablokowane. Kpina jakaś!!!


Siseo.pl - jeden z topsurfów - Hybrid1990 - 02-01-2019 12:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.