Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Google AdSense (/Temat-Google-AdSense-92216)



Google AdSense - luutek321 - 07-06-2014 10:42

Czy opłaca się rejestrować w usłudze Google AdSense?
Ile się na nim zarabia?
Jak działają prawidłowe kliknięcia w reklamę?


RE: Google AdSense - swobi - 07-06-2014 17:21

No pewnie, że się opłaca. Adsense jest jednym z najlepszych programów tego typu jak nie najlepszym. Od tego ile zarobisz zależy jaką masz stronę, jaka tematyka, ile wejść uu dziennie oraz w jakim miejscu byłaby reklama. U mnie na stronie średnia wartość kliknięcia to ok. 20gr za klik ale jeśli masz stronę związaną z tematyką banków prawo itp. to jeden klik jest wart nawet kilka zł. Jeśli zamierasz oszukiwać i kręcić coś z klikami to daruj sobie bo google jest bardzo czułe na takie zagrywki i od razu dostaniesz dożywotniego bana. Jeśli pomogłem liczę na + Big Grin


RE: Google AdSense - luutek321 - 08-06-2014 06:54

Ok, wielkie dzięki. Dostałeś +, a dokładniej reputa Wink


RE: Google AdSense - Mateusz432 - 13-01-2015 22:50

A ja odpowiem tak, że Adsense ma jedną wadę, ale gdyby nie ona to byłoby naprawdę super. Jeśli Adsense zawiesi konto, to masz bana na wszystkie blogi automatycznie i w zasadzie to nie da się tego odwrócić tak łatwo, więc myślę, że to trochę nie uczciwe.


RE: Google AdSense - luutek321 - 17-01-2015 15:44

ok dzięki, temat do zamknięcia


Google AdSense - surfer0700 - 17-01-2015 16:52

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.