Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fanpage FB (/Temat-Fanpage-FB-92197)



Fanpage FB - lukaszeeq - 06-06-2014 19:51

Witam, założyłem fanpage, wydaje mi się, że pomysł jest dobry ale nie potrafię tego rozkręcić, czy ma ktoś jakieś pomysły? Nie pisze tego w celach reklamowych tylko w celu zdobycia pewnego doświadczenia. Pomysł polega na tym, że prowadzę fanpage https://www.facebook.com/Seriale.Onlinee
i wrzucam tutaj linki prowadzące do serialu które są opisane w postach, linki przekształcam w adf.ly . Prosiłbym o rady, z góry dziękuje


RE: Fanpage FB - WujRock - 06-06-2014 19:59

W sumie dobry pomysł, ale przy tylu like nie zarobisz więcej niz kilka centów... Udostępniaj się, w sumie przy 20-30K like i innych odwiedzających zysk byłby przyzwoity. Smile Ale później ja to bym dodawał linki do suba sms, większy zysk, ale to dopiero jak się rozwinie fanpage Smile


RE: Fanpage FB - lukaszeeq - 06-06-2014 20:59

tak, ale nie wiem jak to rozkrecic Big Grin w tym problem


RE: Fanpage FB - mlody16918 - 07-06-2014 12:36

Po pierwsze te linki z adf.ly wyglądają u Ciebie beznadziejnie. Jak skracasz linki na adfly masz możliwość ustawienie nie tylko tytułu linku ale także opisu i miniaturki. Polecam Ci to zmienić, wyglądać będzie o dużo lepiej i profesjonalnie Smile. Co do promocji : możesz wykupić reklamę na allegro czego osobiście nie polecam bo mało kiedy się to opłaca. Najlepszą metodą jest s4s. Pisz do innych Fp nie koniecznie o tej samej tematyce, przynajmniej ja tak robię, i wymieniaj się udostępnieniami. To chyba najlepszy sposób promocji. U mnie działa. Smile