Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Skąd biorą towar- sklepy sportowe (/Temat-Skad-biora-towar-sklepy-sportowe-92188)

Strony: 1 2


Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mksiak - 06-06-2014 16:11

Ciągle zastanawia mnie skąd sklepy nie tylko internetowe, ale chociażby stoiska i sklepy stacjonarne biorą towar? Chodzi tu o całą linię adidas mianowicie koszulki piłkarskie, obuwie (korki, halówki) itd. Przeglądając stronę internetową adidas napotkałem na ceny, które przewyższają te oferowane przez sprzedawców. Skąd można pozyskać towar marki? Czy bezpośrednio ze strony internetowej czy jest jakaś hurtownia w Polsce?

Proszę o pomoc Lol


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Szaman1644 - 06-06-2014 16:21

Zapewne bezpośrednio od producenta, jeśli są oryginalne.


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mksiak - 06-06-2014 17:23

No to wynika z mojej wypowiedzi Lol Chodzi mi dokładnie czy w Polsce jest gdzieś hurtownia adidas czy sprowadzają z zza granicy jak to jest ?


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mafesto - 06-06-2014 17:31

Zapewne hurtowni wyłącznie adidasa nie ma. Produkty adidasa są w hurtowniach sportowych, ich ceny zależą od hurtowni. Zapewne hurtem można kupić również od producenta.


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mksiak - 06-06-2014 17:42

No właśnie tylko ciężko znaleźć jakąś ciekawą ofertę z hurtowni ;(


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mafesto - 06-06-2014 18:24

Musisz znaleźć odpowiednią hurtownię. Nie wiem ile chcesz kupić ale wiadomo, hurtownia to hurt. Cena na pewno zależy od ilości ale nie tylko. Przy dłuższej współpracy na pewno wynegocjujesz rabat.


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - marcin11 - 07-06-2014 01:12

Hurtownia adidasa? Co ty mówisz za głupoty, nie ma czegoś takiego, jest tylko oficjalny dystrybutor, który nie będzie z tobą współpracował, jeżeli nie masz kilkuset k na zamówienia. To, co możesz kupić w jakichs hurtowniach to podróbki, stare kolekcje sprzed kilku lat lub małe ilości ściągane zza granicy np. w walizce.


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mksiak - 07-06-2014 08:16

Czyli jedyna opcja zamawiać u dystrybutora adidas po mega ilości sztuk? eh facepalm


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mafesto - 07-06-2014 08:47

Może powiedz dokładniej o co chodzi. Jaka ilość Cię interesuje?


RE: Skąd biorą towar- sklepy sportowe - Mksiak - 07-06-2014 09:24

Odzież męska, głównie koszulki, tshirty, wstępnie coś 20 szt/miesiąc na rozkręcenie potem 50 szt i tak coraz więcej. Planuję małą firmę jednoosobową