Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? (/Temat-Masz-pomysl-jak-zaistniec-w-sieci-92176)

Strony: 1 2


Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Hosiek - 06-06-2014 13:50

Witam, mam na Imię Patryk i mam 20 lat. Od 6 lat zajmuje się programowaniem, głownie stron internetowych. W sieci jest już bardzo dużo zrealizowanych pomysłów, lecz ja potrzebuje osoby, która posiada pomysły jakich jeszcze nie było, a jest szansa na wybicie się w sieci. Ja jako programista hobbistyczny jestem w stanie poświęcić czas na stworzenie dosłownie wszystkiego co związane z internetem.

Czyli podsumowując szukam osoby która ma pomysł na stronę internetową. Oczywiście jeżeli taka osoba się znajdzie, zostaniemy partnerami i strona zostanie opublikowana, a jakiekolwiek zarobki będą dzielone 50/50. Osoba która przedstawi mi interesujący pomysł będzie oczywiście mi potrzebna do wymyślania wyglądu strony czy też pisania teksów takich jak regulaminy itd.

Dodam iż strony robię używająć HTML, CSS, JQuery, PHP(Obiektywne+Strukturalne) oraz MYSQL.


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Pawel Szamotulski - 06-06-2014 15:22

Jaka pewność, że po poznaniu pomysłu po prostu nie zaczniesz działać sam?


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Leśniczy - 07-06-2014 23:22

Podejrzewam, że żadna. Chyba, że podpisanie klauzuli poufności przed rozmową o pomyśle : D


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - sheko12 - 08-06-2014 00:03

Pewność w przypadku spółki czy własnej DG


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Hosiek - 16-06-2014 16:47

Poszukuje osoby pełnoletniej więc nie ma problemu z podpisaniem umowy.
Poza tym osoba ta będzie mi potrzebna do pełnej realizacji, sam pomysł to rozpoczęcie prac nad czymś co ma szanse się wybić.


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Kede - 16-06-2014 17:20

Mam pomysł (coś czego jeszcze nie ma na rynku). Jeżeli Twoje umiejętności temu podołają to możemy nawiązać współpracę. Odezwij się Wink


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - Lampardzino - 05-07-2014 14:06

możesz się odezwać Wink mam taki mały projekt w głowie Wink


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - abelabel2 - 05-07-2014 15:22

(06-06-2014 13:50)Hosiek napisał(a):  Od 6 lat zajmuje się programowaniem, głownie stron internetowych.

No i skończyłem czytać.


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - TheGleeMat - 05-07-2014 18:40

(05-07-2014 15:22)abelabel2 napisał(a):  
(06-06-2014 13:50)Hosiek napisał(a):  Od 6 lat zajmuje się programowaniem, głownie stron internetowych.

No i skończyłem czytać.

Tak, dokładnie tak.


RE: Masz pomysł jak zaistnieć w sieci? - dzemba - 07-07-2014 14:22

Rozumiem, że razi was "programowanie" stron internetowych, ale nie popadajcie w skrajności, może kolega nie umie poprawnie napisać czym się zajmuje, ale nie oznacza to, że nie ma żadnych umiejętności.