Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS (/Temat-Dziennik-pracy-HejtujeszBoCo-SUBSKRYPCJE-SMS-92155)

Strony: 1 2


Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - HejtujeszBoCo - 05-06-2014 22:39

Witajcie, w tym dzienniku przede wszystkim będe motywował osoby, które zarabiają na smsach (firesub,freebiz)chcę pokazać, że jeszcze można zarobić sporą mamone ;)Mam 21 lat skończyłem technikum i szukam stabilnego zarobku w internecie bo wiadomo, że kiedyś głupich braknie na te smsy ;)Na subach zarabiam ponad rok, zaczynałem na freebiz, później próbowałem każdego serwisu który okazał się scamem Wink Zarabiałem tam sporo bo kupiłem sobie za kase z neta sporo drogich rzeczy Smile

Mam 1 FP na którym zarabiam (ostatnio bardzo duży mi fejs usunąl, nie zdążyłem na nim zarobić ani złotówki...)

+ dodatkowo będe dodawał zarobki z skróconych linków (shorte.sc)
Cel do końca roku: 50.000 PLN
Dziś zarobiłem:

Freebiz:

[Obrazek: image.jpg]

Firesub:

[Obrazek: image.jpg]

+ 7$ z linków

P.S nie wiem co robie źle, że zdj są jakieś "małe"


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo - m4t0sh - 05-06-2014 22:51

ładne sumki wyciągasz ;-)
ilu masz fanów na tym fp?


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - HejtujeszBoCo - 05-06-2014 22:52

(05-06-2014 22:51)m4t0sh napisał(a):  ładne sumki wyciągasz ;-)
ilu masz fanów na tym fp?

191 tys SmileI najważniejsze, że nie spamuje co chwile na FP.Linki dodaje tylko ze zdjęciem.Posty dodaje od 14.00 do 22.00 co 1,5h


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - UmCyK - 05-06-2014 22:56

FP kupiony ??


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - HejtujeszBoCo - 05-06-2014 22:57

(05-06-2014 22:56)UmCyK napisał(a):  FP kupiony ??

FP kupiłem już jakiś czas temu, wtedy miał 120 tys lajków ale nadal rośnie Smile


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - notentego - 05-06-2014 23:00

Można link do FP na pw? ps. nie hejtują cie na tym fp za ten spam? Big Grin

"ostatnio bardzo duży mi fejs usunąl, nie zdążyłem na nim zarobić ani złotówki" brzmi jak Beka z nastolatek


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - MatiMaister - 06-06-2014 01:33

Również poprosiłbym link do Fp, jeśli nie masz nic przeciwko Smile
Dużo zapłaciłeś za niego, jak miał te 120tys lajków ? ?

Dziennika zapowiada się fajnie Smile


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - Zarobiony_Koles - 06-06-2014 04:48

Nie nie ma żadnych linków, wiadomo, że koleś wam tego nie pokaże Smile Hejtuszej bo coś tam, zarabiasz tylko na jednym fp, czy te zarobki co ty tu przedstawiasz będzie ze swojej farmy fp?

-----
Co do zdjęć wstawiaj je tu: http://liczniki.org/index.php?mod=imagehost
i później se poradzisz


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - HejtujeszBoCo - 06-06-2014 07:54

(06-06-2014 04:48)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nie nie ma żadnych linków, wiadomo, że koleś wam tego nie pokaże Smile Hejtuszej bo coś tam, zarabiasz tylko na jednym fp, czy te zarobki co ty tu przedstawiasz będzie ze swojej farmy fp?

-----
Co do zdjęć wstawiaj je tu: http://liczniki.org/index.php?mod=imagehost
i później se poradzisz

Tak Zarobiony, zarobki będe przedstawiał z jednego fp, czasami coś wrzucę na 21K (szybko się rozwija) Smile A tymczasem przez noc nakapało:

6 zł freebiz
21zł firesub
1$ z linków Wink

Teraz biorę się za szukanie zdjęć, które będą miały sporo like żeby zwiększyć zasięg :)To co wpadło dodam wieczorem Smile


RE: Dziennik pracy HejtujeszBoCo SUBSKRYPCJE SMS - MatiMaister - 06-06-2014 11:32

Pytanie zadałem jemu, a odpowiada Zarobiony Smile Jaki uczynny...

Ładne combo robisz, jak jeszcze skracaniem tam doisz Big Grin

Ale ile dałeś za Fp, to chyba napisać możesz