Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? (/Temat-CashPirate-Czyli-jak-zarabiac-na-swoim-smartfonie-92154)

Strony: 1 2


CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - benzcel - 05-06-2014 22:17

Witam bardzo serdecznie dzisiaj chciałbym przedstawić serwis który umożliwi nam zarabianie na naszym smartfonie, jedni chcą zarobić na jakiś telefon a niektórzy na inwestycje (w czym również pomagam - pw!) . W tym serwisie zarabiamy na oglądaniu krótkich filmików, ściąganie aplikacji oraz uruchomienie na 5 sekund i wiele innych opcji, za co dostajemy punkty które potem można wymienić na pieniądze. Wypłaty można dokonać na paypal . Aktualne stawki

2500 punktów = 2,5$

Za 1 pobranie oraz uruchomienie aplikacji nawet 200 pkt!

Jest także system poleconych 10% , podając mój kod ( ZCEMLR ) możesz liczyć na moja pomoc ponieważ stajesz się moim poleconym Smile

Krok po kroku:
1. Wchodzimy w sklep play na naszym smartfonie.
2. Szukamy aplikacji Cashpirate (czaszka na białym tle) następnie ściągamy.
3. Uruchamiamy po czym się rejestrujemy podając email.
4. Podajemy kod dzięki któremu możemy zdobyć aż 500 punktów na start! Kod: ZCEMLR .
5. Zarabiamy pieniążki ! Big Grin



Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.




Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - Jarvin - 05-06-2014 22:40

Oczekiwanie na wypłatę?
Ilość możliwych punktów/dzień?
Dowód wypłat?
Cuś?

Edit: Dobiłem do 700 "pointsów", o dziwo zlicza dokładnie wszystko, napiszę jak dostanę pierwszą wypłatę.


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - Mati684 - 06-06-2014 07:00

na iOS tez dostepne?


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - bart0sz - 06-06-2014 10:42

(05-06-2014 22:17)benzcel napisał(a):  4. Podajemy kod dzięki któremu możemy zdobyć aż 500 punktów na start! Kod: ZCEMLR .

Czemu ludzi oszukujesz?


Odp: RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - benzcel - 06-06-2014 11:36

(06-06-2014 10:42)bart0sz napisał(a):  
(05-06-2014 22:17)benzcel napisał(a):  4. Podajemy kod dzięki któremu możemy zdobyć aż 500 punktów na start! Kod: ZCEMLR .

Czemu ludzi oszukujesz?

Słucham ? Dostajemy 500 punktów bonusowych za wpisanie tego kodu, gdybyś czytał ze zrozumieniem dopatrzylbyś tego że jest nadmienione, że kogo wpisze się kod tego zostaje się poleconym, nie widzę tutaj żadnego problemu ani oszustwa. Pozdrawiam Wink

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

(06-06-2014 07:00)Mati684 napisał(a):  na iOS tez dostepne?

Z tego co wiem tylko Android.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - tollusiek - 06-06-2014 13:58

Nie, żeby coś, ale ciężko to nazwać poradnikiem. Napisałeś jedynie w jaki sposób można tam zarabiać co łatwo jest się dowiedzieć, w dodatku mało szczegółów. Niezbyt mnie to przekonało, żeby zarejestrować się akurat z Twojego reflinka. Inaczej by było, gdybym jednak mógł odnaleźć w Twoim temacie więcej informacji.
Pozdrawiam! Smile


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - Natomiast - 09-06-2014 06:49

Dobra, po kilku dniach użytkowania ze smutkiem stwierdzam że przy ostrym zaciśnięciu zębów można dojść do góra 1/3 minimalnej kwoty (2,5$) dalej pojawia się góra aplikacja(2%) na kilka dni, tak więc serdecznie nie polecam


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - patryk6176 - 10-06-2014 21:05

a ja wrecz odwrotnie, polecam i to bardzo wchodze kilka razy dziennie i udaje mi sie zainstalowac do 10 aplikacji Smile - dzisiaj dostalem wyplate w wysokosci 10$ (zlecona dzisiaj)


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - Nju - 18-06-2014 08:05

Płaci dalej? jest jakiś lepszy odpowiednik Cashpirate?


RE: CashPirate - Czyli jak zarabiać na swoim smartfonie? - Lexarr - 26-06-2014 15:26

(18-06-2014 08:05)Nju napisał(a):  Płaci dalej? jest jakiś lepszy odpowiednik Cashpirate?

Podbijam. To nie lepsze? http://zarabiam.com/Temat-Mojo-TheApp-Earn-Cash-Reward-92950?highlight=Cash+Pirate

Ma ktoś jakieś dowody wpłat?

Zarejestrowałem się z refa. MÓJ KOD TO: NTKDPO