Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
allah oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: allah oszust! (/Temat-allah-oszust-92143)

Strony: 1 2


allah oszust! - Sonrax - 05-06-2014 19:33

Witam
Chciałem kupić 2x sms 30.75 zł .
Napisał do mnie ten użytkownik , żebym podał kod na sms , niby wysłał i pytam co przyszło w sms (oczywiście nie wiedział że jest to sms bez kodu pin hehe) , i napisał mi że poda mi co pisze w sms jak wpłace mu 14 zł na PP .
Zapytałem czy przyszedł w sms pin , on odpowiedział że tak Smile chociaż nie ma pinu przychodzi tylko sms potwierdzający dokonanie płatności tutaj dowody:

PRIV:
[Obrazek: 76cr.png]

Dowód że nie ma kodu pin w sms potwierdzającym płatność:

[Obrazek: or7k.png]


RE: allah oszust! - daniel42na - 05-06-2014 20:01

@[allah] czekamy na wyjaśnienie.


RE: allah oszust! - marcel_kk - 06-06-2014 19:47

Widocznie nie zainteresowany wyjaśnieniem ...


RE: allah oszust! - daniel42na - 06-06-2014 19:57

Na to wygląda, banned.


RE: allah oszust! - tesla89 - 07-06-2014 13:23

To są jakieś jaja. Autor tematu najwyraźniej postanowił odbić sobie na kimś swoją stratę. Padło na mnie. Wczoraj odpowiedziałem na jego ofertę kupna sms premium, wysłałem smsa, a do dzisiaj nie dostałem wpłaty na PP. Nie odpowiada też na moje wiadomości mimo, że jest zalogowany.

tesla89 napisał(a):
Sonrax napisał(a):
tesla89 napisał(a):
Sonrax napisał(a):
tesla89 napisał(a):
Sonrax napisał(a):
tesla89 napisał(a):oferta dt sms premium aktualna?
oczywiscie jestes zainteresowany?

tak, ale juz tylko 1 sms
Ok Po prostu wyślij GF30 n8c8ku na numer 92524
I podaj pp

wysłane, PP: a******@o2.pl
Sprawdzam , i śle 14zł

Kiedy wyślesz pieniądze? Dlaczego nie odpowiadasz na moje wiadomości?



[Obrazek: IMG_20140607_141335.jpg]


RE: allah oszust! - daniel42na - 07-06-2014 16:37

@[Sonrax] ?


RE: allah oszust! - Sonrax - 07-06-2014 21:40

Jutro/Po jutrze max zostanie wysłana kasa użytkownikowi , musze czekać aż mi z banku przejdzie na pp kasa Smile Nie było mnie , a był komputer na różnych zakładkach włączony i pokazywało że jestem normalnie na forum.


RE: allah oszust! - Artiis - 07-06-2014 22:00

Nie che się wtrącać, ale robiąc interesy powinieneś być bardziej "profesjonalny" i mieć od razu kasę na PP, a nie być uzależnionym od osób 3.


RE: allah oszust! - tesla89 - 07-06-2014 23:28

Z tego co wiem to na PP można błyskawicznie przelać przez Bluecash. Pokrętne te tłumaczenia, jakbym się tu nie upomniał to bys na pewno "zapomniał" o przelewie. No nic w takim razie czekam, bo w sumie to się udław dzieciaku tymi groszami, ale jeśli jesteś złodziejem to musisz zostac zbanowany żeby następne osoby się nie nacięły.


RE: allah oszust! - daniel42na - 07-06-2014 23:39

@[Sonrax] jeśli zależy Ci aby nie spotkał Cię los usera allah to zadbaj o to żeby do końca poniedziałku znalazł się w tym temacie post tesla89 z potwierdzeniem dokończenia transakcji.