Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów (/Temat-SPRZEDAM-Znajdywacz-Nisz-Wykradacz-Opisow-92131)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 05-06-2014 17:54

|Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów|



1.Nazwa przedmiotu : Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów
2.Opis przedmiotu : Plugin do wordpressa, który znajduje ostatnio dodane do bloga nisze i wykrada z nich opisy.
Aktualnie zahardkodowałem 12 blogów (9 dostępnych / nad 3 trwają prace).

[Obrazek: wordpress_plugin.jpg]

Plugin skierowany głównie do początkujących które mają problemy ze znajdowaniem nisz i blogów, na których mogą być jakieś ciekawe wstawki.
Starałem się wyszukać takie blogi, na których nie tylko często pojawiają się treści, ale i nisze są w miare unikalne. Także GTA V Hack raczej tam nie znajdziecie Wink
Mniej popularne nisze, ale za to łatwiejsze w promocji, często nie tylko na yT.

CO JEST:
  • 9 wyselekcjonowanych blogów, z których pobierane są ostatnio dodane nisze.
  • Obecnie łącznie już prawie 100 dostępnych nisz na wyciągnięcie ręki wraz z opisami czekającymi na skopiowanie Wink

CO BĘDZIE:
  • Do końca tygodnia dostępnych będzie 20 blogów, czyli przeszło 200 nisz, które praktycznie codziennie aktualizują się na nowe.
  • Nowy bardziej przejrzysty Interfejs Użytkownika, tak aby wszystko obsługiwało się prościej i intuicyjniej.
  • Nie tylko hack nisze!

Jeżeli ktoś kopiuje treści przez źródło strony, subskrybuje sobie kanały blogów, albo dodaje je do ulubionych, tworzy z nich zakładki, albo zapisuje do pliku tekstowego i co jakiś czas sprawdza czy pojawiło się coś nowego, to efekt będzie "podobny".

Z tą różnicą że:
a) tutaj masz już ciekawe blogi, nie musisz niczego szukać, - a na blogach się nie skończy!
b) dostęp do aplikacji w PA swojego wordpressa, czyli dosłownie wszędzie gdzie możesz skorzystać z internetu,
c) szybki przegląd ostatnio dodanych wpisów na poszczególnych blogach,
d) brak jakichkolwiek problemów z kopiowaniem opisu, możesz skopiować również całe formatowanie tekstu (czyt. pogrubienie, wielkość czcionki itd),

UWAGA: Do każdego użytkownika przypisywany zostaje inny klucz autentykacji pobierany z zewnętrznego serwera (nie można zmienić go bezpośrednio w skrypcie).
Oznacza to że wszelkie próby powielania skryptu bez mojej zgody będą kończyły się blokadą pluginu i warnem na forum.

Reasumując:
Kupujesz plugin, który za Ciebie wchodzi na blogi i wyciąga z nich nisze oraz opisy, które możesz skopiować na swojego bloga wraz z formatowaniem. W najbliższym czasie (w zależności od zainteresowania wtyczką) zostaną dodane patenty na nisze, kolejne blogi, nisze wydarzeń (nie hacki). Czy to będzie 1 dzień czy 14 dni, zależy od zainteresowania. Jeżeli skrypt kupi jedna / dwie osoby to nie będę mu się tak bezgranicznie oddawał.
Ale w przeciągu tego tygodnia, codziennie będę wprowadzał jakieś zmiany.
Kupując otrzymujesz również mój support dot. instalacji jak i obsługi plugina.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w temacie, nie na PW, aby pytania niepotrzebnie się nie powielały.

3.Kontakt : PW / TEMAT
4.Cena : 70 PLN zostały ostatnie sztuki!!!
5.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal / BzWBK / AliorBank



|Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów|


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - piotruss96 - 05-06-2014 20:49

Jesteś tak dobry i piszesz takie pluginy ?

Edit. Dobra widzę Smile

A jak odbywa się zakup ? Sam mi wgrywasz ten plugin czy ja go dostaję całego ?


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 05-06-2014 20:50

(05-06-2014 20:49)piotruss96 napisał(a):  Jesteś tak dobry i piszesz takie pluginy ?

Tak jestem taki "dobry" Lol

Ale nie komplementuj, zniżki nie będzie Jerk

Proszę o pisanie tylko osoby zainteresowane zakupem, oraz te z pomysłami na rozwój plugina.

Pozdrawiam
s!

(05-06-2014 20:49)piotruss96 napisał(a):  Edit. Dobra widzę Smile

A jak odbywa się zakup ? Sam mi wgrywasz ten plugin czy ja go dostaję całego ?

Wysyłam Ci paczkę którą wgrywasz sobie poprzez Panel Administracyjny wordpressa.
Jeżeli będziesz miał problemy to oczywiście pomogę, ale to banalnie proste, wystarczy wybrać plik i kliknąć UPLOAD. Smile


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - Klin - 06-06-2014 05:45

Mozesz dodac do Niego YouTube Scraper.


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 09-06-2014 19:46

(06-06-2014 05:45)Klin napisał(a):  Mozesz dodac do Niego YouTube Scraper.

Dodałem Scarper YouTube, który wyłapuje komentarze dodane do filmików, może się przyda.
Póki co w wersji BETA, ale jest Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - michal86ole - 09-06-2014 19:55

Biorę w ciemno Wink


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 09-06-2014 19:59

Nie w takie ciemno bo już jest wyprzedany praktycznie cały komplet. Jeszcze 2-3 sztuki i zamykam sprzedaż Smile


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - Davi - 09-06-2014 20:07

Polecam Piotr Fronczewski


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - Lukines - 13-06-2014 23:51

Kupione ;D Status: Czekam na dotarcie paczki z towarem ;D


RE: [SPRZEDAM] Znajdywacz Nisz + Wykradacz Opisów - surfer0700 - 14-06-2014 11:02

Przed chwilą wysłałem Smile Nie tylko Tobie ale i wszystkim którzy go zakupili Smile