Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. (/Temat-Sprzedam-konto-na-Lockerz-6642-PTZ-plus-duzo-filmikow-do-ogladania-9213)



Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - Sergioramos - 24-06-2010 16:07

Jak w temacie.
Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików jeszcze do obejrzenia.
37 przyjaciół.

Propozycję proszę pisać na priv albo tutaj.
Proszę jedynie o poważne oferty.


RE: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - SZAFI - 24-06-2010 16:09

płatność przelewem czy paypal'em ?


RE: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - Sergioramos - 24-06-2010 16:10

Przelew.


RE: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - pespe - 24-06-2010 16:14

Od jakiej kwoty byś chciał zaczać ?


RE: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - Sergioramos - 24-06-2010 16:17

Proszę oferty pisać tutaj.
Nie mam czasu bawić się już dłużej na Lockerz,a gdy są restocki albo je prześpie.Po drugie mam zbyt wolne łącze zeby cos zgarnac.

Na pewno konta nie sprzedam za 10 zł albo mniej gdyż zbyt dużo czasu poświeciłem tej zabawie.


RE: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - SZAFI - 24-06-2010 16:21

to może napisz coś więcej o tym koncie w temacie... albo zrób licytację ... chętnie wezmę udział...


RE: Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - Sergioramos - 24-06-2010 16:24

A co można więcej napisać o tym koncie?? Nie robiłem żądnych ,,wałków" z tym kontem.

Sprzedaje ponieważ nie mam czasu oraz posiadam za wolne konto.Po drugie nie orientuje się ile może kosztować takie konto.
Za konto nie chce wielkich pieniedzy,ale takze jakis groszy.Coś około 40-50 zł.


Sprzedam konto na Lockerz 6642 PTZ plus dużo filmików do oglądania. - Roben - 30-07-2012 11:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.