Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów (/Temat-Potrzebuje-malej-pomocy-doswiadczonych-earnerow-92121)



Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów - MostWanted - 05-06-2014 15:24

Witam.


Mam 5 pytań, problemów.


1. Zrobiłem jakiś czas temu fejk konto na fb.. dodałem się do 30 grup typu "szukaj znajomych".. wstawiłem zdjęcie, powiedziałem, żeby oceniali itp itd. Moje zdjęcie osiągnęło prawie we wszystkich grupach największą popularność, ponad 100 komentów, lajków a zaproszeń dostałem 500 w pół godziny i nadal nie nadążam przyjmować. Ale niestety dostawałem komentarze negatywne, których było mało ale potem się trochę bardziej nasiliło.

Pisali że to fejk itp. Parę osób pokazywało w komentarzach linki do zdjęć na internecie skąd wziąłem te fotki..
Zastawiałem się jak oni to robią. Potem odkryłem, że w google grafika jest opcja wyszukiwania obrazem. Zmieniałem rozmiary zdjęć, nic to nie dało. Da się jakoś to obejść?


2. Ma ktoś nie płatny autoposter do grup? Bo korzystałem z programu, który podał w jednym ze swoich tematów piotrekprorok, lecz w darmowej wersji można dodać posty naraz tylko do trzech grup.
Często istnieje do czegoś darmowa alternatywa, może ktoś kto chciałby się podzielić informacją jak to zdobyć.
Co prawda w tym autoposterze może być szybsze niż pisanie ręczne, ponieważ zapisuje się ostatnia treść. Tutaj też jest problem, ponieważ kiedy jeszcze raz próbuje dodać posty do następnych 3 grup, muszę od nowa kopiować tekst, ponieważ zastępuje mi polskie znaki jakimiś dziwnymi znakami. Da się jakoś to naprawić? Wstawić polskie kodowanie czy coś w tym stylu..

3. Jeśli wstawiłbym w jednym czasie jednakowe posty na kilkadziesiąt lub kilkaset grup, facebook mógłby uznać to za spam? Jeśli tak to jak to efektywnie robić?

4. W niektórych tematach pisało, że dobrze jest przyjmować jak najwięcej zaproszeń na fejku, żeby konto było wiarygodne a jeszcze w innych, żeby przyjąć z 40-50 zaproszeń żeby było łatwiej z weryfikacją zdjęciową.
Więc co robić?

5. Działa ten sposób dalej z przekształcaniem konta prywatnego na fanpage?
I od ilu posiadanych znajomych, można się o to starać? I drugie pytanie czy warto to robić, czy po prostu założyć fanpage od nowa?



Dziękuje z góry za przeczytanie i poświęcony mi czas Smile


RE: Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów - gwidon10 - 05-06-2014 17:15

1. Na forum jest gdzieś temat o tym, wystarczy w paincie przerzucić obraz w poziomie.

3. Tak, uznałby za spam i zablokował dodawanie postów do grup na jakiś czas. Z moich doświadczeń najlepiej dodawać posty do 15 grup co ok. godzinę.

4.http://zarabiam.com/Temat-Masowa-akceptacja-znajomych-na-fb-83911 ja używam tego - używam 3 razy i przerwa jakieś 3 godziny i znowu przyjmowałem. Jak dotąd nie dostałem żadnej weryfikacji Wink

Tyle z moich doświadczeń, może niech się wypowie też ktoś bardziej doświadczony bo może coś źle napisałem Wink


RE: Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów - MostWanted - 05-06-2014 22:59

(05-06-2014 17:15)gwidon10 napisał(a):  1. Na forum jest gdzieś temat o tym, wystarczy w paincie przerzucić obraz w poziomie.

3. Tak, uznałby za spam i zablokował dodawanie postów do grup na jakiś czas. Z moich doświadczeń najlepiej dodawać posty do 15 grup co ok. godzinę.

4.http://zarabiam.com/Temat-Masowa-akceptacja-znajomych-na-fb-83911 ja używam tego - używam 3 razy i przerwa jakieś 3 godziny i znowu przyjmowałem. Jak dotąd nie dostałem żadnej weryfikacji Wink

Tyle z moich doświadczeń, może niech się wypowie też ktoś bardziej doświadczony bo może coś źle napisałem Wink



Wielkie dzięki gwidon10 Smile naprawdę mi pomogłeś, jestem nowy, ale już uwielbiam te forum Heart gdzie każdy każdemu pomaga bezinteresownie Smile


RE: Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów - gwidon10 - 06-06-2014 19:34

Spoko Smile Sam dopiero w tym zaczynam, ale tyle co zauważyłem to napisałem Smile


RE: Potrzebuje małej pomocy doświadczonych earnerów - GoodLecki - 06-06-2014 23:03

1. 1% ukos
2. Nie znam
3. Tak | różne konta, tresć i domeny/sub.
4. Mniej a regularniej
5. Nigdy tego nie robiłem Smile