Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: pozycjonowanie (/Temat-pozycjonowanie-92118)



pozycjonowanie - mordimer12 - 05-06-2014 14:22

Witam,
moja strona ostatnio znikneła z listy wyszukiwań i teraz patrzę i w narzędziach webmastera mam takie coś:

"Mało treści o niewielkiej lub żadnej wartości
Wygląda na to, że ta witryna składa się w znacznej części ze stron o niskiej jakości lub niewielkiej ilości treści, które nie są zbyt przydatne użytkownikom (mogą to być na przykład zawierające niewiele treści strony dotyczące podmiotów stowarzyszonych, strony szablonowe, strony przejściowe, materiały wygenerowane automatycznie lub skopiowane)."

pogrubiłem to 'lub skopiowane' ponieważ ostatnio jak reklamuję jakiś serial na swoim blogu i będzie to kolejny odcinek to skopiowałem treść i wogóle z poprzedniego postu z tym serialem tylko link zmieniłem i czy to może być powodem tego, że dostałem tego filtra? Jak się to da naprawić? Czy usuwając te posty na swoim blogu pozbędę się tego filtra? Pozdrawiam


RE: pozycjonowanie - GoodLecki - 05-06-2014 22:32

"Mało treści....." + "skopiowane....." - Zmień to.


pozycjonowanie - Hybrid1990 - 23-04-2021 17:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.