Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pismo na odstąpienie od nieprzyjętej reklamacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+---- Dział: Dokumenty i wzory (/Forum-Dokumenty-i-wzory-293)
+---- Wątek: Pismo na odstąpienie od nieprzyjętej reklamacji (/Temat-Pismo-na-odstapienie-od-nieprzyjetej-reklamacji-92105)



Pismo na odstąpienie od nieprzyjętej reklamacji - mikolaj90 - 05-06-2014 11:24

Cześć. Nie wiem czy dobrze to napisałem w tytule ale chodzi o to, że słuchawki do telefonu, które reklamowałem nie zostały naprawione przez firmę pioneer, reklamacja została odrzucona tradycyjne i sprzedawca powiedział mi abym napisał pismo, w którym nie zgadzam się z tą decyzją i to ma większy wpływ niż samo odesłanie bez pisma. Będę wdzięczny za taki dokument.


RE: Pismo na odstąpienie od nieprzyjętej reklamacji - bodek7654 - 08-06-2014 20:24

to przedstaw co dostales w odpowiedzi dokladnie , jezeli masz ta decyzje to przedstaw tresc lub scan lub cokolwiek nie mozna sie odwolac niewiedzac od czego , jezeli gwarant [pioneer] nie zrealizowal umowy gwarancyjnej to na pewno podal powod [dokladny powod] i ty ten powod musisz podwazyc w jakims stopniu , i to w granicy gwarancji [ czyli oswiadczenia gwaranta o odpowiedzialnosci w razie gdyby przedmiot wydany nie byl zgodny ze stanem w oswiadczeniu z jego winy] podaj tresc gwarancji jezeli posiadasz lub jezeli chcesz skorzystac z ustawowej ochrony konsumenta , musimy to wtedy zaznaczyc

dopiero wtedy mozna cokolwiek napisac i jakos to sformulowac

przykladowa decyzja o odmowie powinna wygladac tak
[Obrazek: 2nv3x2r.jpg]