Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
buxmanager.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: buxmanager.net (/Temat-buxmanager-net-92091)

Strony: 1 2


buxmanager.net - Lala LIla - 04-06-2014 22:42

Bux powstał 1 czerwca
Na start dostajemy 5€, które możemy wykorzystać na zakup reklam jak i na wykup poleconych.
Konto premium na miesiąc.
Minimum do wypłaty to 1€!
Dużo reklam.

Koszt 1RR to 0.5€.
Jednorazowo minimum 12 RR.

Zapraszam do rejestracji
Reflink: kliknij tutaj

Czysty: buxmanager.net

Po osiągnięciu minimum wstawiam dowód wypłaty!


RE: buxmanager.net - Mati684 - 05-06-2014 09:25

na wykup poleconych potrzeba 6e a my dostajemy 5e Wink


RE: buxmanager.net - Lala LIla - 05-06-2014 10:15

Co nie zmienia faktu, że dają 5€. Zatem wystarczy tylko 1€ i mamy 12 poleconych


RE: buxmanager.net - patryk6176 - 05-06-2014 17:13

jak bedzie dowod wyplaty to sie zarejestruje bo inaczej to nie ma sensu w innym sie zarejestrowalem i nie wyplacal ...


RE: buxmanager.net - xardas1020 - 05-06-2014 17:20

(05-06-2014 17:13)patryk6176 napisał(a):  jak bedzie dowod wyplaty to sie zarejestruje bo inaczej to nie ma sensu w innym sie zarejestrowalem i nie wyplacal ...

dlatego najlepiej rejestrować się w znanych i płacących bux-ach tak jak też w nie inwestować by zarabiać więcej
nawet w mojej sygnie masz takie bux


RE: buxmanager.net - Lala LIla - 05-06-2014 17:25

Panowie, bux nie ma nawet tygodnia a wy (głównie xardas1020) od razu spisujecie go na straty. A co jeśli okaże się naprawdę solidny i stabilny? Jeżeli będzie inaczej to trudno, ale nie można zakładać najgorszego po paru dniach na rynku...


RE: buxmanager.net - xardas1020 - 05-06-2014 17:37

(05-06-2014 17:25)Lala LIla napisał(a):  Panowie, bux nie ma nawet tygodnia a wy (głównie xardas1020) od razu spisujecie go na straty. A co jeśli okaże się naprawdę solidny i stabilny? Jeżeli będzie inaczej to trudno, ale nie można zakładać najgorszego po paru dniach na rynku...

jak widać bardzo mało wiesz o buxach

żaden bux z rodziny NextGen do której należy również to "cudo" długo nie działa, istnieje, płaci
jak szybko przyszedł, tak szybko pójdzie jak każdy z rodziny NextGen


RE: buxmanager.net - Workis - 05-06-2014 18:36

(05-06-2014 17:37)xardas1020 napisał(a):  
(05-06-2014 17:25)Lala LIla napisał(a):  Panowie, bux nie ma nawet tygodnia a wy (głównie xardas1020) od razu spisujecie go na straty. A co jeśli okaże się naprawdę solidny i stabilny? Jeżeli będzie inaczej to trudno, ale nie można zakładać najgorszego po paru dniach na rynku...

jak widać bardzo mało wiesz o buxach

żaden bux z rodziny NextGen do której należy również to "cudo" długo nie działa, istnieje, płaci
jak szybko przyszedł, tak szybko pójdzie jak każdy z rodziny NextGen

Jak widać bardzo mało wiesz o buxach,
bo jestem w stanie Ci wymienić conajmniej kilka, które działają ponad dwa lata. Wink

Kazdy nowo powstaly bux ma wielka zalete - latwo dostac poleconych go promujac i mozna szybko zrobic zwrot inwestycji. Wink

5$, które dostajemy do PB wystarcza na 7 dni reklamy fixed 5 sekundowej, wiec moze nawet pare tysięcy klików z tego wejsc - super. Wink Niestety, nie wchodzi automatycznie, ale mam nadzieje ze bedzie zaakceptowana. Wink

pozdrawiam


RE: buxmanager.net - Lala LIla - 05-06-2014 19:43

[Obrazek: a49343.jpg]
Dowód wypłaty

Wprawdzie jeszcze nie mój, ale to oznacza że bux robi to co powinien.


RE: buxmanager.net - Toniro - 09-06-2014 19:32

Pojawił się dzisiaj u mnie jakiś błąd. Mianowicie nalicza 0.28 ojro za klik w reklamę. Dodatkowo nie miałam żadnego limitu do wyklikania reklam więc wyklikałam wszystkie Big Grin dzięki temu mam teraz na Account Balance 21 ojro. Zastanawiam się czy mogę to teraz wypłacić i się nie połapią czy mi to wszystko zabiorą ;P Spotkał się ktoś z tym błędem?