Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana czcionki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Zmiana czcionki (/Temat-Zmiana-czcionki-92034)



Zmiana czcionki - seba274 - 03-06-2014 21:13

Jak zmienić czcionkę szablonu, bo po wgraniu innego na stronę nie ma polskich znaków.


RE: Zmiana czcionki - TheGleeMat - 03-06-2014 23:07

Twoje zdanie jest trochę nie logiczne, ale polecam pobrać tą wtyczkę powinna Ci pomóc i urozmaić Twoją stronę
Kod:
Font - official webfonts plugin. NO CODING! Just click & change font size, color and font face v



RE: Zmiana czcionki - seba274 - 04-06-2014 06:31

Ściągnąłem wtyczkę "WP Google Fonts" włączyłem ją i jak zmieniam w ustawieniach czcionkę to nic się nie zmienia na stronie(w sensie napisy)


RE: Zmiana czcionki - TheGleeMat - 04-06-2014 09:43

Nie o tej wtyczce mówiłem, na WP Google Fonts się nie znam


RE: Zmiana czcionki - seba274 - 04-06-2014 13:24

Dzięki TheGleeMat, ściągnąłem to co podałeś i wszystko ładnie się ustawia.

Temat do zamknięcia


Zmiana czcionki - daniel42na - 04-06-2014 13:28

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.