Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności (/Temat-DuoLife-MLM-zarabianie-na-polecaniu-i-utrzymaniu-aktywnosci-92010)

Strony: 1 2


DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - sirkawon - 03-06-2014 14:35

Temat Do Skasowania Smile


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - sirkawon - 04-06-2014 18:11

Do struktury dołączyło kilka nowych osób Wink Pojawiają się pytania jak to ma się zwrócić nawet w jeden miesiąc skoro otrzymujemy tylko 32zł za jedną osobę. Kochani, tutaj zarabia się najbardziej na premiach, a prowizja to już później. W pierwszym miesiącu możecie otrzymać premię 350zł albo 500zł, a w kolejnym miesiącu 900zł. Poniżej przedstawiam grafikę na której mniej więcej jest to wyjaśnione. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to przypominam aby pisał na priv, a wszystko postaram się wyjaśnić i najlepiej rejestrować się z mojego linka, ponieważ mamy już duża strukturę stworzoną i nowe osoby które dołączają ode mnie i osób powyżej mogą wskoczyć bezpośrednio pod Ciebie i zarabiamy wtedy oboje! Smile

[Obrazek: b63f361ce58dc9b7gen.jpg]

Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - Danysuw - 05-06-2014 12:33

Masz juz posty, wrzucaj refa Smile


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - sirkawon - 05-06-2014 13:45

Reflink tylko dla poważnie zainteresowanych na priv Smile
Pamiętajcie że nie opłaca się samemu rejestrować, ponieważ nie dołączacie do stworzonej już struktury co wiąże się z trudniejszym rozwojem. Zainteresowanych zapraszam na priv, bo warto Wink


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - sirkawon - 10-06-2014 13:56

Mam nadzieję że admin/mod nie będzie 4 jak odświeżę temat Lol

ODŚWIEŻAM Xpokerface

I nie mówić że nie warto: http://zarabiam.com/Temat-Maj-2014-ponad-2600zl-92014 Dodgy


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - franklin - 11-06-2014 16:13

elo zainteresował mnie ten program. czyli rejestruję się z twojego reflinka, zapraszam 3-4 osoby i zgarniam już premie, a pozniej tylko pomagam tym osobom zdobyc tez po 3-4 osoby i na koniec ewentualnie moge kogos zapraszac i oni gdzies tam pod reszte osob spadna a ja i tak bede na nich zarabiac?


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - sirkawon - 11-06-2014 16:21

No najlepiej rejestrować się z mojego reflinka, bo dołączysz wtedy do dużej struktury. Wystarczy, że ktoś nad Tobą zaprosi kogoś i gdy inne miejsca będą zajęte to ta osoba wchodzi bezpośrednio pod Ciebie i dostajesz za nią też prowizje. Jak tylko opłacisz pierwszy miesiąc (600zł, 500zł produkt i aktywność, 100zł rejestracja do programu, a później co miesiąc 500zł) to od razu masz swój reflink, dzięki któremu zapraszaj osoby. Pamiętaj że na jedno konto maksymalnie 4 osoby, a później najlepiej pomóc tym pod sobą. Jak te 3-4 osoby od Ciebie będą miały po 3-4 osoby pod sobą to następne możesz już ze swojego reflinka zapraszać i one po prostu gdzieś tam wylądują niżej, ale i tak będziesz za nie prowizje dostawać.

A tu dowód że ktoś losowo może wpaść pod Ciebie (wiadomość otrzymałem dzisiaj o 16:06)
[Obrazek: qdrnc0mtl2k3.png]


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - aero2 - 11-06-2014 16:26

Skończą jak Amber Gold zwykła piramida finansowa.


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - franklin - 11-06-2014 16:29

namowiles mnie Smile wyslalem priv


RE: DuoLife (MLM) - zarabianie na polecaniu i utrzymaniu aktywności - sirkawon - 11-06-2014 16:30

(11-06-2014 16:26)aero2 napisał(a):  Skończą jak Amber Gold zwykła piramida finansowa.

Tutaj inwestujesz tylko 500zł miesięcznie Wink jeżeli na samej prowizji w miesiąc jesteś na zero, a w kolejnym już na plusie i wypłacają więc czego się tu bać? Co miesiąc wystarczy wypłacać kasiorkę i nigdzie ona nie leży tylko na Twoim koncie Wink