Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPal.com - konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPal.com - konto (/Temat-Rozwiazane-PayPal-com-konto-9199)



[Rozwiązane]PayPal.com - konto - Majaczos - 24-06-2010 12:29

Witam!
Mam pytanie odnośnie konta na Paypal.com. Założyłem konto i teraz załóżmy wygrywam 25$ na Lockerz podczas restocku. Czy pieniądze będą na koncie gdy nie mam podanego banku w którym mam konto. I teraz załóżmy że chce wypłacić 25$. Mam zriobone konto na siebie a nie mam konta bankowego. Czy mogę podać konto od mojego taty? Czy pieniądze mi dojdą na konto bankowe w zł czy w $? Wiem że napisałem to byle jak... przepraszam Sad. Za każdą przydatną odpowiedź daje "+" Big Grin


RE: PayPal.com - konto - Sony_st - 24-06-2010 12:38

Pieniądze lockerz jak Ci wyśle to przelicza Ci od razu na złotówki, możesz przelać je na konto swojego Taty i dojdą one w złotówkach. Smile Wystarczy żebyś miał e-mail na PP taki sam jak na lockerz, gdyż lockerz wysyła $$$ na taki e-mail jaki masz na lockerz.


RE: PayPal.com - konto - alien97 - 24-06-2010 12:39

Nawet jak nie masz rachunku bankowego to kasa od lockerz i tak dojdzie na paypal. Możesz dodać rachunek bankowy ktory jest na twojego tate a na rachunek dojdą w PLN

Edit :@Up. Kolega był szybszy Smile


RE: PayPal.com - konto - browc17 - 24-06-2010 12:57

gadacie głupoty ;]

Dlaczego wypłata środków nie powiodła się?
W większości przypadków przyczyną cofnięcia (odrzucenia) wypłaty środków na rachunek bankowy jest zarejestrowanie dla konta PayPal danych rachunku bankowego w formie nieco różniącej się od informacji podanych w banku.

Aby uniknąć cofnięcia wypłaty w przyszłości, prosimy o usunięcie danych rachunku bankowego, a następnie ich ponowne dodanie przy użyciu poprawnych informacji. Poprawność danych rachunku bankowego, który chcesz dodać, możesz zweryfikować, sprawdzając wyciąg z rachunku bankowego.

Upewnij się, że imię i nazwisko zarejestrowane dla Twojego konta PayPal są zgodne z imieniem i nazwiskiem, które zostały podane dla Twojego rachunku bankowego. Jeśli np. nazywasz się Jan Mariusz Kowalski, a Twój rachunek bankowy został otwarty na nazwisko J. M. Kowalski, to jako swoje imię wpisz „J. M.”. Jeśli imię i nazwisko nie zostaną wprowadzone dokładnie w tym samym brzmieniu, co na wyciągu bankowym, przelew może zakończyć się niepowodzeniem.

W przypadku cofnięcia (odrzucenia) wypłaty środków przez bank firma PayPal obciąża użytkownika kosztami cofnięcia operacji (kosztami zwrotu przelewu). Opłata za cofniętą wypłatę środków wynosi 30,00 PLN.


RE: PayPal.com - konto - Slivovica - 24-06-2010 13:05

Nie przelicza odrazu na złotówki nie gadajcie głupot Wink Gdy masz np. 25 $ na koncie możesz je wymienić na dowolną walutę wg. ich kursu np 1 $= 3,2 zł Tongue


RE: PayPal.com - konto - cpr - 24-06-2010 13:37

Heh,
a prawda jest taka, że aby otrzymać kase na PayPal (może nie każdy wie), ale nawet nie trzeba mieć konta na PayPal`u.
Kasa tak czy tak dojdzie na e-mail, który podałeś, a to kiedy założysz sobie konto to nie ma najmniejszego znaczenia.Tongue


[Rozwiązane]PayPal.com - konto - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.