Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? (/Temat-czy-bez-kupna-poczatkowej-reklamy-jest-mozliwe-rozkrecenie-dobrego-fp-91987)



czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - bec2 - 02-06-2014 23:35

witam, jestem dosc swiezy, wiec prosze o ulgowe traktowanie Tongue pytanie jak w temacie, czy jest to mozliwe? czesto widze te fanpage kilkugodzinne i juz kolo 10k sie kreca, ja z racji, ze takich o tych wszystkich bekach, smiesznych filmach fanpage nie mam polubionych to zadna z takich proponowanych stron mi nie wyskakuje, tak wiec czy jest to mozliwe? :-)


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - Jacuss - 03-06-2014 00:00

tak


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - matig - 03-06-2014 21:46

Również jestem świeży i chętnie podłączę się pod ten wątek.
Poszukuję kogoś, kto podpowie jak zdobyć realnych fanów a nie pustych słupów, a najlepiej zdobędzie fanów na moje fanpage.

Fanpage do rozkęcenia są bardzo dobre, bo na nich są i mają być atrakcyjne cenowo produkty głównie odzież, ale będa też i inne produkty.
Drugi to rozrywka, zaś trzeci i być moze czwarty będzie dotyczył moich nisz.

Zapraszam do kontaktu.


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - bec2 - 03-06-2014 22:43

moglbys zalozyc oddzielny watek, to rozwine pytanie czy sa gdzies poradniki jak tych fanow zdobywac?


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - RafalG - 04-06-2014 22:19

Fajne efekty można osiągnąć przez wirusowe zdj. Wstawiasz jakieś ciekawe, śmieszne lub intrygujące zdj i do tego opis typu: "Jeśli się zgadzasz to udostępnij". Często widzę na profilach o piłce nożnej zapowiedzi meczu i opisy typu: " Wygra druzyna A daj komentarz, wygra druzyna B udostępnij, remis polub zdj". Taka taktyka daje naprawdę świetne wyniki Smile


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - tanum20 - 04-06-2014 22:23

Jesli wykupisz reklamę na jakimś dużym aktywnym fp to będziesz miał 99% pewności ze osoby które polubiły są realnymi fanami.
Najlepiej szukać fp o podobnej tematyce do Twojego, wtedy prawdopodobieństwo większej ilości lajków jest większe Smile


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - djram - 05-06-2014 08:08

jak zozkrecic ? najpierw zapros twoich wszystkich znajomych na twoj fp>z lewego konta dołacz do jak najwiekszych grup na facebooku typu ask,instagram,lubie cie,polub mnie, dodaj mnie,muzyka itp i tam reklamuj swój fp , >następnie pisz komentarze pasujace do treści na najwiekszych fanpagach z twojego fp , jesli na fp np demotywatory ktos dodał coś smiesznego dodaj jak najtrafniejszy najsmieszniejszy komentarz , byc moze wszyscy go polubią i bedzie wyswietlany pod zdjeciem


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - BossSH - 05-06-2014 17:18

Myślę nad kupnem FP lub nawet kilku i mam pytanie jak interpretować te dwie statystyki "zasięg FP" i "zasięg postu" są wyrażone w różnych liczbach np. "12,1k" itp. Jak jest po kupieniu FP od kogoś trzeba jakoś weryfikować to konto na którym działa FP? Żeby nie było że zaraz mi to usuną itp.


RE: czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - GoodLecki - 10-06-2014 10:26

Jak chcesz realne like to musisz dobry content ludziom dać a następnie punktowo reklamować go w miejscach gdzie ten traffic związany z tym contentem jest. społecznosć potem oceni twoje starania Smile

Matig nie łącz w żaden sposób fp z rozrywką i niszami z tym który oferuje produkty.


czy bez kupna poczatkowej reklamy jest mozliwe rozkrecenie dobrego fp? - Artinesse - 01-03-2018 21:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.