Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje SMS - czyli to co bardzo lubimy :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje SMS - czyli to co bardzo lubimy :) (/Temat-Subskrypcje-SMS-czyli-to-co-bardzo-lubimy-91956)



Subskrypcje SMS - czyli to co bardzo lubimy :) - MostWanted - 02-06-2014 16:06

Witam!


Trochę na początku o mnie, ponieważ jest to mój pierwszy post.
Nazywam się Kamil i mam 18 lat. Szkolę się w kierunku technika informatyka.

Jestem nowy chociaż to nie do końca prawda Tongue
Chciałbym powiedzieć na wstępie, że uwielbiam to forum chociaż nienawidzę się za to. Dlatego, że czytam te forum raz częściej, raz rzadziej, ale to już jest ponad rok a w związku z zarabianiem nic nie zdziałałem Sad
Nigdy nie mogłem się zmotywować, te kwoty w galerii dowodów wypłat motywowały mnie tylko do przeczytania paru postów z forum... jestem okropnym leniem!! 4
Miałem, kiedyś konto, lecz nie pamiętam już loginu i hasła. facepalm
Pewnie myślicie jakim cudem teraz się za to zabieram? No w końcu kiedyś trzeba, teraz będę miał dużo wolnego czasu, a poza tym zmusiła mnie do tego trudna sytuacja, mam dług i muszę zarobić do końca miesiąca 200 zł.



Szukam solidnego mentora, który nie robi se jaj i nie podaje ogólnodostępnej "metody" spamowania linkami, ale pomoże wprowadzić w świat zarabiania na subskrypcjach SMS. Mam nadzieje,ze ktoś się taki uczciwy znajdzie Smile

Ostatnimi czasy najpopularniejszymi tego typu firmami są firesub i freebiz.
Mało się mówi o instanter czy eforsa. Te dwa ostatnie firmy nie wywiązują się, jak to jest? Są jeszcze inne alternatywy czy wystarczy się skupić na firesub i freebiz?

I ostatnie pytanie: Czy jeśli mam fanpage lub chce po prostu pospamować z fake konta, mogę to robić czystym linkiem czy trzeba używać jakiegoś skracacza?


RE: Subskrypcje SMS - czyli to co bardzo lubimy :) - chiqi - 02-06-2014 16:12

Na początku życzę wytrwałości.

czysty link nic tobie nie da. Kazdy user ma przyporzadkowany dla siebie link. Oczywiscie ze mozesz skracaczami linków chować


RE: Subskrypcje SMS - czyli to co bardzo lubimy :) - kciuk - 02-06-2014 17:55

To i ja się przyłącze. Chciałbym was powitać, jestem Karol, mam 18 lat i również chciałbym zarabiać na subskrypcjach sms, ppa i wszystko co związane z smsami Big Grin szukam mentora który tak jak wyżej kolega wspomniał nie nabija ludzi w butelke tylko uczy, pomaga wejść w świat subów sms, ewentualnie podaje nisze. Zacząłem zarabiać 2 dni temu, na eforsa i zarobiłem 72zł w 2 dni Big Grin Również zarabiam coś tam z shorte, w 20 dni 10$ z linków na fp to trochę mało. Mam motywacje, nie jestem leniem tylko nie posiadam wiedzy mimo czytania tego forum od dawna. Chętnie wypłacę pieniądze z eforsy i założe nowe konto jak pojawi się mentor działający akurat tam Smile