Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania odnośnie SMS MT/ Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pytania odnośnie SMS MT/ Premium (/Temat-Pytania-odnosnie-SMS-MT-Premium-91945)



Pytania odnośnie SMS MT/ Premium - Quantum - 02-06-2014 12:22

Witam,
Mam dwa pytanie, które mnie nurtują.

1. Subskrypcje SMS MT.

Jak to jest ze zliczaniem leadów?
Internauta wpisuje PIN na www i zalicza nam lead czy zalicza go dopiero po ściągnięciu pierwszej opłaty z salda telefonu użytkownika?

Jeżeli użytkownik po zapisaniu się na subskrypcję szybko się z niej wypisze (przed otrzymaniem pierwszego płatnego SMS) to lead zostanie nam zaliczony czy nie?

2. SMS Premium

Załóżmy stawka 10 PLN za lead na Eforsie.
Czy użytkownik musi mieć na koncie telefonu (na karte) te 30 PLN żeby móc wysłać SMS czy nie?
Czy po wysłaniu SMS użytkownik musi wpisywać na www PIN czy jest to tylko ściema?

Nie bardzo wiem jak to działa, więc pytam.

Pozdrawiam.


RE: Pytania odnośnie SMS MT/ Premium - rj7rad - 02-06-2014 13:11

Po wpisaniu pinu przez potencjalną "ofiarę", od razu pobierana jest opłata za sms - jeśli jest kasa na koncie. Gdy pobierze opłatę, zalicza lead. Jeśli nie ma kasy na koncie, a usługa nie zostanie wyłączona, nasz kontrahent zostanie zbilowany, gdy doładuje konto.


RE: Pytania odnośnie SMS MT/ Premium - Quantum - 02-06-2014 13:26

No własnie a jeżeli nie ma kasy na koncie a usługa zostanie wyłączona to zalicza lead?
SMS odnośnie rezygnacji z subskrypcji jest płatny czy darmowy?