Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Specjalna ranga dla "Girls" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Specjalna ranga dla "Girls" (/Temat-Zamkniety-Specjalna-ranga-dla-Girls-9189)

Strony: 1 2


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - Sony_st - 24-06-2010 11:11

Z tego co pamiętam, ktoś proponował to Wink
Pomysł dobry Wink


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - rajmek126p - 24-06-2010 12:01

ja jestem na nie bo będzie za kolorowo Big Grin


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - Sony_st - 24-06-2010 12:16

ale dziewczyn w sumie mało jest Smile


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - Hbk - 24-06-2010 13:34

Moim zdaniem to nawet dobry pomysł. Wiele for ma właśnie rangi dla kobiet, więc czemu nie miałoby być też tutaj. Ja jestem na tak, ale może jakaś dziewczyna się wypowie. Wink


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - SZAFI - 24-06-2010 15:54

Moim zdaniem to nie jest zły pomysł ale wszystko zależy od pana banana Tongue


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - pespe - 24-06-2010 16:05

no ale chciałeś szafi jeszcze kolor rozowy tlumacze taki mają więc po co? zbedne i tak już w pomysłach odrzuconych wiec po co piszecie XDnodpada i tyle


RE: Specjalna ranga dla "Girls" - SZAFI - 24-06-2010 16:10

trudno się mówi ... Smile

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !


[Zamknięty][Zamknięty]Specjalna ranga dla "Girls" - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.