Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zakładać masowo konta na FB. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zakładać masowo konta na FB. (/Temat-Jak-zakladac-masowo-konta-na-FB-91879)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - Krakersik - 13-02-2015 13:52

Zgadzam się - trudność wzrasta. Wczoraj dostałem blokadę na grupy na koncie które napisało jeden post 4


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - qbexus - 23-02-2015 11:42

Edit już wykumałem jak to zrobić Smile


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - Rozarozyczka162 - 13-10-2018 10:51

Kochani założyłam pare kont i niestety na każdym blokada, ma mi ono posłużyć do celów reklamowych fb. Poza tym wpłacając pieniądze na reklamę, następuje po jakimś czasu blokada konta fb za „wykrycie nadmiernej aktywności” pieniądze które zostały wpłacone na reklamę niestety rozwniez zostały zablokowane, i chyba nie ma możliwości ich odzyskania. Czy ktoś wie jak stworzyć konto reklamowe na fb żeby było stworzone z nowym mailem i kontem na fb do prowadzenia funpage sklepu