Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowicjusz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowicjusz. (/Temat-Nowicjusz-91864)



Nowicjusz. - __Anth__ - 31-05-2014 19:35

Witam ! Śledzę już te forum od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się na napisanie tego postu. Jestem świeży w branży i kompletnie nie wiem za co się brać. Co polecacie na zarabianie w internecie ? Jakie strony/programy.

Dodam, że nie posiadam również żadnego fp .. ani strony.
*Szukam mentora

Wiem, że to troszeczkę głupi post dla was, ale cóż całe życie staram się być szczery i walczę o swoje. Smile


RE: Nowicjusz. - Pitek236 - 31-05-2014 19:39

Masz tu tyle działów, poradników o zarabianiu. Wybierz jak serwis który Ci się spodoba i wtedy szukaj mentora. Masz dużo możliwości do wyboru. Ja osobiście polecam sub sms - serwis Freebiz. Nie musisz mieć jakiejś dużej wiedzy wystarczy fejk konto zweryfikowane na fb, grupy i jazda spam.


RE: Nowicjusz. - __Anth__ - 31-05-2014 19:40

Pitek.. Właśnie z tym próbowałem, ale jakoś lipa z wyszukiwaniem mentora. Sad


RE: Nowicjusz. - Pitek236 - 31-05-2014 19:42

Ale po co Ci mentor na sub sms? On i tak by pewnie Ci powiedział to co każdy Jerk2 Spamuj na FB.


RE: Nowicjusz. - __Anth__ - 31-05-2014 19:44

Pitek ..

Wizyty: 16 Skuteczność (rejestracje na wejścia): 6.25%
Rejestracje: 1
Zysk: 6.00 zł

To z dziś..


RE: Nowicjusz. - Pitek236 - 31-05-2014 19:45

No to dobrze.. Patrz jak skuteczność 2 A długo spamowałeś? Ile masz grup? I po ile ludzi w grupach?


RE: Nowicjusz. - __Anth__ - 31-05-2014 19:51

Pitek .. Przejdźmy na priv. Patrz wiadmości.


RE: Nowicjusz. - fato - 31-05-2014 20:58

jak na 16 wyświetleń 1 lead to super!!


RE: Nowicjusz. - __Anth__ - 31-05-2014 21:00

Fato polecisz mi co mam dalej robić w tym kierunku ?


RE: Nowicjusz. - daniel42na - 31-05-2014 21:02

Jak każdy z tego gatunku temat "jak zarobić" zostaje zutylizowany , skoro zarabiasz jakieś pieniądze to wystarczy abyś robił to samo, tylko więcej, szybciej sprawniej i sprytniej. Czytaj forum, dział poradniki i tematy poświęcone serwisowm w których zarabiasz - tam jest najwięcej informacji.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.