Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra rada od was. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobra rada od was. (/Temat-Dobra-rada-od-was-91848)



Dobra rada od was. - ClassAxion - 31-05-2014 14:32

Hej,
obserwuję forum od marca 2013 czyli więcej niż rok, proszę was o pomoc ponieważ przez cały ten czas przyglądałem się zarabianiu, troszkę próbowałem, lecz teraz chcę zacząć zarabiać regularnie. Na początku próbowałem bawić się w Buxy lecz od razu zauważyłem że nie opłaci mi się to (Gdybym klikał sam), następnie przeniosłem się na Autosurfy, które po paru obliczeniach też mi się nie opłaciły (Nie korzystałem wtedy z VPS), bawiłem się także troszkę na adfly'u lecz myślę że wypłata i tak nie dojdzie (Aktualnie mam 2,5$) ponieważ dosyć "nielegalne" środki tam używałem. Aktualnie próbuję coś zrobić z shorte.st (mam 0,5$ po 3 dniach) a także z Autosurfami (zarabiara) ponieważ mam VPS'a (Windows) testowego (Drugiego) który chodzi średnio 5 dni. (Mam zamiar zarobić na własnego). Posiadam stronę przez którą przechodzą różne zdjęcia tzn. Wyświetla się obrazek (taki sam) z dodatkowym napisem. (Dynamiczna edycja).

Moje pytanie do was, jak zacząć zarabiać (regularnie) na shorte.st? Jak wykorzystać te zdjęcia które są oglądane ok. 200 razy na 1 dzień ? (Mogę wyświetlać za ich pomocą okienka popup lub przekierować na daną stronkę)

Aktualny schemat:
Użytkownik klika link -> wchodzi na sh.st -> pobiera

Mam zamiar zrobić coś takiego:
Użytkownik klika w iframe -> wyświetla mu się okienko z pobieramiem (przez sh.st) + w tle przechodzi na sh.st
Czyli 2 razy za 1 klik.

Na te zdjęcia też mógłbym wrzucić okienka popup, lecz dodać do "zbanowanych" listę administracji aby nikt się nie dopatrzył, a gdy user zgłosi to i tak admin nic nie zobaczy.

Pozdrawiam Wink


RE: Dobra rada od was. - Admin - 31-05-2014 15:29

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


a w kwestii shorte.st to odpowiedni temat już istnieje i w nim kontynuuj dyskusje.


Dobra rada od was. - Admin - 31-05-2014 15:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.