Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zaczać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Od czego zaczać? (/Temat-Od-czego-zaczac-91844)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 13-07-2014 07:50

(11-07-2014 15:37)Xkr napisał(a):  Binary24 srogo sie myli co do kwoty na demo w TopOption, jest to 200$ i konto na 3 dni, potem mozna prosic o przedluzenie, no i kij nadzialem sie na tym bardzo ;/

Na bieżąco jesteśmy informowani o zmianach na platformach, ale nie dostaliśmy żadnej informacji od TopOption, że zmieniła się kwota za otwarcie konta demo oraz jego ważność. Już napisaliśmy do TopOption, o wytłumaczenie tego problemu. Postaramy się rozwiązać ten problem. Ogólnie to dziękuje, że poinformowałeś o tym Smile


Odp: Od czego zaczać? - Xkr - 13-07-2014 11:29

Pani z ktora gadalem na czacie powiedziala mi ze konto demo zalicza sie do tak zwanych "benefits" przy wplacie wiekszej kwoty na rachunek a jak wiadomo za min 100$ nie ma nic, jak dostaniesz odpowiedz to mnie poinformuj.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 13-07-2014 16:15

Ok, jak dostanę odpowiedź, natychmiast dam znać Wink


RE: Od czego zaczać? - jajek - 14-07-2014 12:42

Zakładał ktoś z was może konto demo na https://www.varengoldbankfx.com/en/open-an-account/forex-demo-account/?ibid=11002248
Na stronie Comparica jest wymienione jako jedne z darmowych, ale wolałbym się nie nadziać na jakieś koszty.


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 14-07-2014 14:49

Ale z tego co przeczytałem, jest to broker Forex Tongue


RE: Od czego zaczać? - Comparic - 15-07-2014 07:32

Konta demo u brokerów Forex są darmowe i to jest całkowicie normalne. U praktycznie wszystkich brokerów - tutaj do wyboru do koloru.

Co do brokerów Opcji Binarnych - wielu z nich oferuje takie konta dopiero po wpłacie depozytu (często bardzo małego). Warto od razu sobie wybrać dobrą platformę (nie jakiegoś brokera krzak) i tam ćwiczyć na demo.


RE: Od czego zaczać? - MaLiN - 21-07-2014 19:43

Ale chodziło o to, że pomylił tematy Smile