Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosta sprawa duży zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Prosta sprawa duży zarobek (/Temat-Prosta-sprawa-duzy-zarobek-91829)



Prosta sprawa duży zarobek - Mariolars - 30-05-2014 23:38

Witam,
Poszukuję chętnej i pracowitej (niepracowita też może być byleby wykonała zadanie) osoby , która posiada około 100-150 kont Facebook oraz zmienne ip (najłatwiej posiadać pakiet internetowy z telefonem android) i mogłaby zagłosować na stronie, logując się na konto , przepisując captchaarache i oddając głos. Ja doskonale wiem, że na tym świecie nie ma nic za darmo i chętnie zapłacę ( oczywiście niezbyt wygórowaną kwotę ). Na pewno się dogadamy. Adres strony podam później.

Płatność-PayPal.
Waluta-Złotówki
Cena za usługę- do uzgodnienia ( jeśli jesteś zainteresowany napisz mi na pw i pójdziemy gdzieś na jakiegoś tsa)

Szczerze przyznam, że nie czytałem regulaminu tego działu, więc mogłem naruszyć kilka "paragrafów". Moda proszę o wyrozumiałość.

Jeśli posiadasz mniej kont też się nadasz !!!
Nie chce kupić kont, a tylko głosy, więc po transakcji konta i tak będą należeć do Ciebie.

Dziękuje za poświęcony czas.


RE: Prosta sprawa duży zarobek - TeJkuu - 31-05-2014 10:57

Pisz PW Smile


Prosta sprawa duży zarobek - surfer0700 - 17-10-2014 17:16

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.