Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube (/Temat-Nagminne-usuwanie-Facebook-i-You-Tube-91811)



Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - GoodLecki - 30-05-2014 18:24

Witajcie, zauważyłem że co raz więcej osób narzeka że są mu usuwane konta, filmy, że ma słabszy zasięg itp w social media.

Powiedzcie od kiedy zauważyliście taką tendencje?
Jaką treść wam kasują, co promujecie, analogicznie przy jakiej treści zasieg spadł?
Zauważyliście może jaka treść jest częściej u was usuwana/ograniczana niż inne?
Kupujecie konta, jeśli tak to ile płacicie teraz a ile płaciliście wcześniej i jaka ilość wykorzystujecie średnio w miesiącu?
Czy znaleźliście rozwiązanie, jeśli nie to co chcecie z tym fantem zrobić, macie jakąś alternatywę, walczycie czy rezygnujecie?

Piszcie o wszystkim może jakieś rozwiązanie tego problemu znajdziemy wspólnie Big Grin


RE: Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - BossSH - 02-06-2014 18:12

Chyba będzie coraz trudniej coś ugrać wszystko oszalało po wprowadzeniu tych weryfikacji itp. Nie wiem jak to będzie dalej.Undecided Ile teraz grup można mieć żeby w miarę spać spokojnie?


RE: Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - kciuk - 03-06-2014 22:59

Mam to samo, tyle że mi dawają od razu blokadę jak dołączę powiedzmy do 3-5 grup to blokada na 14 dni i do widzenia... Szlak mnie trafia bo wydaje kase na startery, a tu taka niespodzianka. Zrobili mi tak na wszystkich kontach które założyłem od 1 czerwca. Resztę zbanowali i nie moge z niczym ruszyć... Macie jakieś pomysły? Ewentualnie co mogłoby mi pomóc żeby potem przy spamie nie wyłapać bana?


RE: Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - Cathaoir - 04-06-2014 12:35

A czy na 100% pamiętacie o tym by zachować odstęp czasowy i przed ponownym zalogowaniem wejść w czysty link facebook.com? Ja szczerze mówiąc mam nawet po 20 grup na kontach i tylko jedno konto zostało zablokowane.


RE: Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - szpilmen - 04-06-2014 17:00

Ja mam ponad 1000 znajomych, ciągle nowych zdobywam, spamuje po grupach, oszukuje, chuja fejs mi robi, konto z 2012roku, niezniszczalne Big Grin


Nagminne usuwanie ! Facebook i You Tube - Artinesse - 01-03-2018 21:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.