Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage i ilość fanów - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage i ilość fanów - problem (/Temat-Fanpage-i-ilosc-fanow-problem-91798)



Fanpage i ilość fanów - problem - Endrju86 - 30-05-2014 13:03

Widzę, że dzisiaj wszystkie moje fanpage zmieniły szablon na ten nowy. Jednak jest pewien problem, nie wiem gdzie można sprawdzić ile dokładnie mam fanów.

Np. na jednej stronie mam napisane 23 tys. Kliknięcia „Lubię to!”: ale za cholerę nie wiem czy to jest 23.098 czy 23.959 czy ile... nie wiem czy ta liczba rośnie czy maleje...

Gdzie to można sprawdzić? Bo już chyba klikałem wszędzie gdzie tylko można. Tongue


RE: Fanpage i ilość fanów - problem - piotrekprorok - 30-05-2014 13:08

Wejdź na górze w 'Statystyki' a potem w zakładkę 'Polubienia' i po problemie Smile


RE: Fanpage i ilość fanów - problem - Endrju86 - 30-05-2014 14:44

(30-05-2014 13:08)piotrekprorok napisał(a):  Wejdź na górze w 'Statystyki' a potem w zakładkę 'Polubienia' i po problemie Smile

Czarna magia... Tongue Dzięki!

Aczkolwiek chyba było lepiej jak pełna liczba fanów była wyświetlana od razu na głównej. Wink


RE: Fanpage i ilość fanów - problem - piotrekprorok - 30-05-2014 14:49

Lepiej, ale facebook ostatnio coraz częściej coś zmienia... Szkoda, że nie na lepsze Smile


RE: Fanpage i ilość fanów - problem - WujRock - 30-05-2014 15:09

No mnie też ten nowy wygląd fp wkurza Tongue