Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? (/Temat-Zaplacic-i-miec-spokoj-z-pozycjonowaniem-91794)

Strony: 1 2


Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - Garownik - 30-05-2014 09:33

Witam.
Jako, że siedzę trochę w pozycjonowaniu i optymalizacji strony i poprzednią stronę wypozycjonowałem na drugie miejsce w gogle tylko darmowymi sposobami. Co zajęło mi ok. 2,5 miesiąca.
Teraz goni mnie czas i muszę wypozycjonować stronę w pół miesiąca do 3 tyg. maksymalnie do maks. 3 pozycji w google. Wiem, że jest to ciężkie do zrobienia i znalazłem aukcję na Allegro z pozycjonowaniem: http://allegro.pl/pr7-9-top10-linki-seo-najsilniejsze-pozycjonowanie-i4218235471.html
Twierdzą, że uda im się to zrobić w tydzień co moim zdaniem jest nie do końca możliwe zrobić.
Czy jak zlecę to pozycjonowanie to znajdę się na 7 do 9 miejsca w google w ciągu tygodnia czy nawet dwóch?
Czy znacie może jakieś inne dobre i sprawdzone sposoby nawet płatne, mogą być z forum żeby się wybić w takim czasie?


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - Mauorycy - 30-05-2014 09:59

Jakby ludzie za 30 zł przebijali się w google na pierwsze strony, to internet by wybuchł Tongue


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - GoodLecki - 30-05-2014 10:56

Nikt ci takiej gwarancji nie da, takimi aukcjami też tego nie zrobisz.
Być może dzięki Bs by się udało ale to zależy od frazy, jedną w dzień wbijesz za 0zł drugą w rok za Xk nie wbijesz.


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - Klin - 30-05-2014 12:04

Jak koledzy wyżej piszą, gwarancji Ci nikt nie da. Jednakże uważam że za takie pieniądze możesz pokusić się o test, powinno pomóc a nie zaszkodzić.


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - djram - 31-05-2014 11:18

dla mnie to kolejne gunwo na samym dole aukcji pisze cos takiego

3. Linki będą umieszczone na stronie PR9 czy na stronie domeny PR9?
Linki pochodzą ze stron PR9 domeny a nie bezpośrednio ze stron PR9. Nie da się kupić linka na stronie PR9 za takie pieniądze. Jeśli już uda się taki link w ogóle kupić to będzie kosztował setki czy tysiące złotych za sztukę. Śmiało, poszukaj w internecie. Gwarantujemy, że na żadnej aukcji takiej oferty nie będzie. Dlatego też tworzymy na stronach PR9 domeny.


to tak jak by zalozyc konto na myspace ktory ma pr 8 i w swoim profilu umiescic link do swojej strony, tylko ze nasz profil ma pr 0


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - sylwu - 01-06-2014 18:48

@up
i dokładnie to takie linki są, sam kiedyś to testowałem, nie ta sama aukcja ale coś podobnego. Zwykłe tworzenie kont na stronach mozili, adobe itp z linkiem w profilu. Efekt?................. marny

edit

choć trzeba przyznać że dobra nisz na all, trochę tego schodzi.


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - bodek7654 - 01-06-2014 21:21

odradzam ja kiedys dalem za 300 linkow 100 zl i nic to nie dalo szkoda gadac na allegro juz dziala zbyt duzo osob co zarabiaja na niewiedzy innych , nauczka na przyszlosc i przestroga domena PR 9 to nie to samo co wpis na stronie PR9


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - Garownik - 02-06-2014 07:16

Dobra, już kupiłem. Dzięki za zainteresowanie.
Może macie coś innego godnego polecenia?
Zobaczymy co to będzie i dam znać.


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - czesio89ns - 02-06-2014 19:15

Nie kupuj na allegro Wink


RE: Zapłacić i mieć spokój z pozycjonowaniem? - GoodLecki - 03-06-2014 11:06

Źle dobrane linki do profilu mogą zaszkodzić twojemu blogowi. Jeśli jest to nowy blog z małą ilością linków i dowalisz paczką z zagranicznych prawdopodobieństwo zdeprecjowania tych linków jest spore.