Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zbędne obawy przed banem ??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zbędne obawy przed banem ??? (/Temat-Rozwiazane-Zbedne-obawy-przed-banem-9179)



[Rozwiązane]Zbędne obawy przed banem ??? - Dareczek13 - 23-06-2010 21:35

Witam,
Mam siedmiu zaproszonych ( brak zlista :< ), których zaprosiłem na maile zrobione na jednej skrzynce (o2.pl), ale z różnymi nazwami, np. [email protected],
[email protected], [email protected]... itp. Zarejerstrowali się z nich znajomi (nie sa aktywni), czyli konta z różnych IP .
I teraz pytanie : Czy powinienem mieć jakiekolwiek obawy przed banem bądź innymi komplikacjami ??


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - Dominator - 23-06-2010 21:38

Nie wiem, Lockerz sprawdza czy są obecni, jeśli to fejki to na Retro Restocku nie będziesz miał wstępu. Tzn: będziesz miał wstęp, ale Cię sprawdzą i napiszą że dają ci drugą szansę, odwołają zamówienie i bana dostaniesz wtedy gdy zrobisz tak jeszcze raz.
Chyba.

I jeśli dane będą identico to masz problem bo gdy w Telephone, Region, Zip/Postal-Code/Surname/Last name - będzie to samo to owszem możesz liczyć na przykrą wiadomość ze strony Lockerz.


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - Seth Neviel - 23-06-2010 21:38

jeżeli dane które podali podczas rejestracji są realistyczne to nie ma o co się martwic bo najwazniejsze jest ip z ktorego się zarejestrowano Smile


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - Dareczek13 - 23-06-2010 21:42

Dane są jak najbardziej realistyczne i nie są takie same ! ;D
Więc zero powodu do obaw...I tak zamawiam z drugiego konta nagrode teraz, ale musiałem sie upewnić wrazie czego Wink


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - Marczyk - 23-06-2010 21:48

(23-06-2010 21:38)Seth Neviel napisał(a):  jeżeli dane które podali podczas rejestracji są realistyczne to nie ma o co się martwic bo najwazniejsze jest ip z ktorego się zarejestrowano Smile

Tak, to najważniejsze^
Gdyby lockerz miało zwracać uwagę, czy konta znajomych są aktywne byłoby sporo banów i płaczu.
Zreszta sam miałem bardzo podobną sytuację, o tyle gorszą że trzy konta były zrobione na tym samym IP. Bana nie dostałem, nagród również mi nie anulowali.


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - omencs - 23-06-2010 21:57

Ja tak samo mam 5 fake kont na żadne nie wchodzę ale termos mi przysłali ;d


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - rajmek126p - 23-06-2010 22:02

Dareczek13 nie buj się Smile nawet możesz zrobić 20 emaili i wysłać tam zaproszenie Smile tylko abyś się na 1 ip nie rejstrował z nich tylko np u kolegi czy cos Smile


RE: Zbędne obawy przed banem ??? - Dareczek13 - 24-06-2010 07:33

Rajmek widze, że tutora dopadłeś ! Wielkie gratki ;D
Ale przykro mi, że jestem dyslektykiem, a musze Cię poprawić, mianowice chodzi mi fragment : "Dareczek13 nie buj się Smile" ( nie pisze się "buj", tylko : "bój")
ó=a
Jesteś teraz Pan Tutor to się staraj ! TongueP
Pozdro i dzięki


[Rozwiązane]Zbędne obawy przed banem ??? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.