Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? (/Temat-Ktos-shakowal-zarabiam-com-kiedy-to-naprawicie-91745)

Strony: 1 2


RE: Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - Admin - 30-05-2014 07:51

Ciekawostką jest fakt że osoba która podmieniła nadpisała plik index.html zhakowała również serwis NowaPrawicaJKM.pl należący do partii Janusza Korwina-Mikke. Autor ataku pewnie wyczuł, że mamy tu wielu zwolenników RolleyesRolleyes A już tak całkiem na poważnie, to zewnętrzna firma zajmie się analizą, a samo włamanie zostanie w poniedziałek zgłoszone na policje, kompletuje dane które pomogła uzyskać mi pewna grupa ludzi z znanego serwisu. Jeśli sam sprawca poczuwa się do odpowiedzialności (w co nie do końca wierzę), może się z nami skontaktować pod adresem [email protected] .
O dane nie ma się co martwić bo i tak wszystko jest na tyle zakodowane, że sami nie mamy możliwości odczytania Waszych haseł.

http://niebezpiecznik.pl/post/serwis-nowej-prawicy-zhackowany/


RE: Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - Lenar - 30-05-2014 08:21

E mail nie ma wartości... to wpiszcie dany email w wyszukiwarkę na FB. Jeśli dana osoba ma taki sam mail na forum jak i na fejsie to mamy jej imię i nazwisko minimum.


RE: Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - daniel42na - 30-05-2014 08:55

Przecież wszyscy podajecie swoje ściśle tajne maile i tego typu ultrawrażliwe dane w co drugim temacie, gdzie coś sprzedajecie lub oferujecie...
Undecided Jeśli nie chce wam sie poświęcić 20 sekund na odznaczenie opcji szukania po mailu na facebooku, to naprawde nie wmawiajcie sobie ze wam to przeszkadza.


RE: Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - Aizen - 30-05-2014 09:17

(30-05-2014 07:51)Admin napisał(a):  Ciekawostką jest fakt że osoba która podmieniła nadpisała plik index.html zhakowała również serwis NowaPrawicaJKM.pl należący do partii Janusza Korwina-Mikke. Autor ataku pewnie wyczuł, że mamy tu wielu zwolenników RolleyesRolleyes A już tak całkiem na poważnie, to zewnętrzna firma zajmie się analizą, a samo włamanie zostanie w poniedziałek zgłoszone na policje, kompletuje dane które pomogła uzyskać mi pewna grupa ludzi z znanego serwisu. Jeśli sam sprawca poczuwa się do odpowiedzialności (w co nie do końca wierzę), może się z nami skontaktować pod adresem [email protected] .
O dane nie ma się co martwić bo i tak wszystko jest na tyle zakodowane, że sami nie mamy możliwości odczytania Waszych haseł.

http://niebezpiecznik.pl/post/serwis-nowej-prawicy-zhackowany/
Ja jednak radzę pozmieniać wszystkim hasła do swoich kont w serwisach do których mieli takie same. Ja tak zrobiłem. Lepiej dmuchać na zimne Tongue


RE: Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - Admin - 30-05-2014 09:20

(30-05-2014 09:17)Aizen napisał(a):  
(30-05-2014 07:51)Admin napisał(a):  Ciekawostką jest fakt że osoba która podmieniła nadpisała plik index.html zhakowała również serwis NowaPrawicaJKM.pl należący do partii Janusza Korwina-Mikke. Autor ataku pewnie wyczuł, że mamy tu wielu zwolenników RolleyesRolleyes A już tak całkiem na poważnie, to zewnętrzna firma zajmie się analizą, a samo włamanie zostanie w poniedziałek zgłoszone na policje, kompletuje dane które pomogła uzyskać mi pewna grupa ludzi z znanego serwisu. Jeśli sam sprawca poczuwa się do odpowiedzialności (w co nie do końca wierzę), może się z nami skontaktować pod adresem [email protected] .
O dane nie ma się co martwić bo i tak wszystko jest na tyle zakodowane, że sami nie mamy możliwości odczytania Waszych haseł.

http://niebezpiecznik.pl/post/serwis-nowej-prawicy-zhackowany/
Ja jednak radzę pozmieniać wszystkim hasła do swoich kont w serwisach do których mieli takie same. Ja tak zrobiłem. Lepiej dmuchać na zimne Tongue
Niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem Tongue
Temat przenoszę bo sieje niepotrzebną panikę a naprawdę nie ma o co, jak będę miał więcej informacji to się z Wami nimi podzielę Smile


Ktoś shakował zarabiam.com kiedy to naprawicie ? - Admin - 30-05-2014 09:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.