Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB (/Temat-Jak-NIE-dostac-weryfikacji-konta-na-FB-91742)

Strony: 1 2 3


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Snoffy - 31-05-2014 19:46

Zawsze musisz korzystać z tora i przy każdym przełączaniu kont musisz zmienić tożsamość. Najlepiej było by zrobić sobie pliki konfiguracyjne dla tora tak aby dla danego konta łączyć się zawsze z podobnej lokalizacji (kraju) żeby nie logować się z całego świata. Ale to już nie na tor browser a na zwykłym torze. (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylęSmile)


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - lubiekeppa - 31-05-2014 20:19

Czyli zakładac konta z osobnych ip .

Ale wątpie aby przypisywanie kraju do konta (jezeli to by cos dało) zależało od szybkości bana .


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Snoffy - 01-06-2014 08:45

Chodzi mi o to że logowania do jednego konta z Argentyny, Brazylii i Rosji w ciągu jednego dnia wyglądają dość dziwnie. Chyba że wymyśliłeś maszynę do teleportacji.


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Duxone00 - 02-06-2014 19:06

lol

toć to zainwestujcie sobie w modem na sim

macie tylu operatorów że głowa mała na każdym inne ip są programy którymi można zmienić mac czy nawet imei modemu,

w każdym modemie masz różne sieci do wyboru od EDGE po LTE (o ile modem obsługuje LTE)

każda zmiana trybu to różne ip każde rozłączenie i połączenie to inne ip

każdy operator to inne ip
i po co tor ? jak założę konto z czegoś takiego i będzie założone z amerykańskiego ip i np będę się chciał zalogować z pl ip od razu wywali weryfikację przez samo logowanie ...

bolo9797 napisał(a):Co ty piszesz.. Jak bedziemy robic konta i sami siebie zapraszac to facebook usunie je bez zadnej weryfikacji , wiem bo sam tak chcialem zrobic.

a ja zrobiłem i tak mam każdą weryfikację zdjęciową na swoich kontach przechodzę bez problemu tyle że trzeba to robić z głową....


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Snoffy - 02-06-2014 21:15

(02-06-2014 19:06)Duxone00 napisał(a):  lol

toć to zainwestujcie sobie w modem na sim

macie tylu operatorów że głowa mała na każdym inne ip są programy którymi można zmienić mac czy nawet imei modemu,

w każdym modemie masz różne sieci do wyboru od EDGE po LTE (o ile modem obsługuje LTE)

każda zmiana trybu to różne ip każde rozłączenie i połączenie to inne ip

każdy operator to inne ip
i po co tor ? jak założę konto z czegoś takiego i będzie założone z amerykańskiego ip i np będę się chciał zalogować z pl ip od razu wywali weryfikację przez samo logowanie ...

bolo9797 napisał(a):Co ty piszesz.. Jak bedziemy robic konta i sami siebie zapraszac to facebook usunie je bez zadnej weryfikacji , wiem bo sam tak chcialem zrobic.

a ja zrobiłem i tak mam każdą weryfikację zdjęciową na swoich kontach przechodzę bez problemu tyle że trzeba to robić z głową....

Spoko, z dwoma kontami mogę się tak bawić, ale co jak działam codziennie na 15-20 kontach, pomiędzy którymi przełączam się kilkanaście razy dziennie? Mam przy każdym przelogowaniu zmieniać kartę sim? No nie bardzo.. Ja to rozwiązuje na maszynie wirtualnej i routerze tor (też maszyna wirtualna) z odpowiednio dobranymi konfiguracjami.


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Patenciarz - 03-06-2014 12:49

Ja to juz nie wiem jak te konta robic zeby troche trzymaly Tongue ledwo co cos porobie i weryfikacja , dajcie mi jakies podstawowe wskazowki , usuwalem ciasteczka , dodawalem posty z jakis czas np 10 min . i nic i tak dalej to samo...


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Pole - 03-06-2014 13:22

Jeżeli szybko się przemieszczacie z jednego konta na drugie to nie dziwcie się że dostaniecie bana.
Trzeba trochę poczekać i dopiero przełączać warto też usunąć ciacha i zmienić Ip.


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Clovere - 04-06-2014 22:36

Moim zdaniem czym szybciej weryfikacja tym lepiej dla was bo macie miejszą szase na wyrwanie bana


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - aero2 - 04-06-2014 23:24

Teraz zrobili tak, że po weryfikacji po zdjęciach jest weryfikacja tożsamości od razu.


RE: Jak "NIE" dostać weryfikacji konta na FB - Snoffy - 06-06-2014 09:34

(04-06-2014 23:24)aero2 napisał(a):  Teraz zrobili tak, że po weryfikacji po zdjęciach jest weryfikacja tożsamości od razu.

Miałeś już taki przypadek? Ja przeważnie mam po 2-3 weryfikacje zdjęciowe i później spokój.