Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacherzy (/Temat-Bukmacherzy-91739)

Strony: 1 2


Bukmacherzy - Corso - 28-05-2014 20:40

Dzień dobry, czy mógłby mi ktoś polecić dobrych internetowych bukmacherów? I napisał jakie bonusy na wstęp oni dają za przelanie pieniędzy do nich? Chciałbym poszukać innego bukmachera, bo teraz jestem w bet at home.


RE: Bukmacherzy - kialux - 29-05-2014 10:18

Polecam bet365 - szeroka oferta, zarówno LIVE jak i przedmeczowa. Bonus 100% do 200PLN.

Posiadają ofertę coś w stylu poleć znajomego jestem tam dość długo, spełniam te ich warunki. O ilę się nie mylę dzięki temu można dostać dodatkowe 50PLN.


RE: Bukmacherzy - Corso - 29-05-2014 21:05

Dzięki, nie ma lepszego?


Odp: Bukmacherzy - piotruss96 - 29-05-2014 21:59

Bet at home tez dobry. Znam jeszcze kilka ale na innych nie gralem takze nie bede sie wypowiadal

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Bukmacherzy - kialux - 29-05-2014 22:51

Ja polecam bet365 jak dla mnie najlepszy.

Wszystko bezproblemowo i na najwyższym poziomie, więc po co sobie życie utrudniać.


RE: Bukmacherzy - piotrekprorok - 29-05-2014 22:59

Ja również tak jak kialux

Jak dla mnie najlepszy. Nigdzie nie widziałem lepszej oferty. Szczególnie LIVE Smile


RE: Bukmacherzy - dzoseff - 30-05-2014 14:19

Co do live zakładów, polecam williamhill także bardzo duży wybór, bonusy w postaci freebetów są także często rozdawane.


RE: Bukmacherzy - mucios - 30-05-2014 15:56

Ja od siebie polecam Bet365. Gram tam już od jakiś 5 lat i praktycznie żadnych problemów. Raczej najwięcej zakładów live, na wypłatę nie czekałem nigdy dłużej niż 8 godzin, a często się zdarza tak że po godzinie pieniądze są już dostępne na koncie (piszę tutaj o Skrillu, gdzie mam kartę). Raz w tygodniu przyznają bonusy lojalnościowe na które łatwo się załapać mając w miarę dobry obrót. Mi zwykle wystarcza około 10k w tygodniu i bonusik 50 złotych zwykle jest.

Jednym słowem polecam Smile


RE: Bukmacherzy - Assasinoo - 31-05-2014 12:01

(29-05-2014 21:59)piotruss96 napisał(a):  Bet at home tez dobry. Znam jeszcze kilka ale na innych nie gralem takze nie bede sie wypowiadal

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

W czym bet-at-home jest dobry? Smile Niskie kursy, słabe bonusy, uboga oferta, co prawda rzadkie weryfikacje więc dla niepełnoletnich spoko, ale gdy masz do wypłaty sumę kilku k mogą mieć chore wymagania takie jak wyraźne zdjęcie dowodu osobistego przy twojej twarzy facepalm - poważnie.

Ja od kilku lat gram w bet365, live jest bardzo fajna, kursy dobre, można sobie spokojnie grać, bonus też bardzo porządny, 100% do 200 zł, a obrót jaki wymagają to 3x po kursie 1,50 bonusem i kwotą, którą wpłaciłeś. Ale minimalna wypłata na konto bankowe 200 PLN, dużo osób używa neteller lub skirll ale jakby Ci ta wypłata od 200 PLN na konto przeszkadzała, to alternatywą może być Betsson, porządny bukmacher, live ok, kursy ok, obsługa gorsza od bet365, bo w bet365 czat live 24/7, i w betsson wypłata na konto od 80 PLN.


RE: Bukmacherzy - grzesiek1990 - 01-06-2014 06:46

Polecam Expekt. Bonus od pierwszej wpłaty do 222zł, przejrzysty oraz intuicyjny interfejs, a także szeroka oferta zakładów Live. Więcej na moim blogu, do którego link znajduje się w stopce.