Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 10-07-2014 00:45

To juz przemaglowalem, chodzilo mi bardziej o podrecznik jakiegos genialnego inwestora ktory na tym zarobil, dokladnie od startu czym sa swiece przez formacje analize do profitu Smile

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-07-2014 16:09

Tak więc w czerwcu na opcjach binarnych, na platformie BDSwiss zarobiłem łącznie 900 euro, czyli ok 3600 pln Huh Zleciłem wypłatę połowy pieniędzy (450 euro) 1799,61 zł a pozostałą część przeznaczyłem na reinwestycje.

Dobrze mieć zapas pieniędzy, na wszelki wypadek Wink

Screen z wypłaty
[Obrazek: screen.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 14-07-2014 10:57

Od samego początku lipca, aż do dzisiaj zrobiłem sobie wolne od inwestowania w opcje. Przydał się zasłużony odpoczynek, bo dziś rano, a właściwie o 4:00 udało mi się zarobić 56 euro na parze EUR/JPY i USD/JPY na opcji "high" W nocy rynki są spokojne, ale żeby znaleźć odpowiednią opcję do zagrania, trzeba swoje odczekać Tongue

To dla mnie dobry znak, że wakacje będą udane finansowo. Wolę przepracować wakacje, a za to w zimę (gdy w Polsce jest zazwyczaj śnieg i mróz) wyjechać do ciepłych krajów Wink

Screen z inwestycji:
[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Ropsont - 14-07-2014 18:34

To bardzo dobrze, że platfroma rzetelnie wypłaca.

Bardzo dobre podejście i ciekawy dziennik. Chyba wkrótcę założę podobny bo to jakoś bardziej motywuje do tego żeby siedzieć nad tymi świecami Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Zarobiony_Koles - 14-07-2014 21:09

Hmmm, od ilu zacząłeś na Opcjach?


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Damkofr - 14-07-2014 23:34

Tez bym chcial ogarnac temat opcji.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 15-07-2014 00:32

(14-07-2014 18:34)Ropsont napisał(a):  Chyba wkrótcę założę podobny bo to jakoś bardziej motywuje do tego żeby siedzieć nad tymi świecami Big Grin

Zgadza się, bo nie tylko same zarobki motywują do jeszcze lepszego działania, ale fakt że daje się przykład ludziom, że przez internet da się zarabiać.

(14-07-2014 21:09)Zarobiony_Koles napisał(a):  Hmmm, od ilu zacząłeś na Opcjach?

Moje pierwsze inwestycje, były na platformie TopOption, czyli zainwestowane 350pln Smile

(14-07-2014 23:34)Damkofr napisał(a):  Tez bym chcial ogarnac temat opcji.
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

To w czym problem? Wink


Odp: RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Stalmer - 15-07-2014 01:12

(14-07-2014 10:57)MLN napisał(a):  Od samego początku lipca, aż do dzisiaj zrobiłem sobie wolne od inwestowania w opcje. Przydał się zasłużony odpoczynek, bo dziś rano, a właściwie o 4:00 udało mi się zarobić 56 euro na parze EUR/JPY i USD/JPY na opcji "high" W nocy rynki są spokojne, ale żeby znaleźć odpowiednią opcję do zagrania, trzeba swoje odczekać Tongue

To dla mnie dobry znak, że wakacje będą udane finansowo. Wolę przepracować wakacje, a za to w zimę (gdy w Polsce jest zazwyczaj śnieg i mróz) wyjechać do ciepłych krajów Wink

Screen z inwestycji:
[Obrazek: image.jpg]

No gratulacje Smile

Ja tam jestem na etapie poszukiwania/tworzeniu jakiegoś skutecznego systemu ^^

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 15-07-2014 16:45

Kto szuka, nie błądzi Big Grin Takie podejście jest fajne, bo nawet jeśli nie znajdzie się odpowiedniej strategii, to i tak człowiek z biegiem czasu, nabiera przy tym doświadczenia. Pamiętaj tylko, że nie ma 100% strategii, zawsze będzie jakieś "ale" Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 15-07-2014 20:36

Dzisiejszy dzień również można zaliczyć do owocnych, choć było małe potknięcie Tongue

Zarobione - 23,40 euro

Screen z inwestycji:

[Obrazek: image.jpg]