Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 06-11-2015 00:15

Świeżutkie 2 opcje:


[Obrazek: opteck.jpg]

Huh


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 02-12-2015 00:34

Chwilowo kończę z inwestycjami w opcje, nie wiem na jak długo. Ostatnio nie szło mi za dobrze, może znów się wypaliłem - sam nie wiem. Może to przez to, że nie lubię monotonności? Giełda to też nie moje hobby, więc jak coś się robi tylko po to by zarobić, a nie ma się z tego satysfakcji, zaangażowania to wiadomo czy to się kończy. Człowiek się męczy - jedno jest pewne "w życiu trzeba robić, to co się lubi" a wtedy praca nie będzie przymusem, tylko pasją.

Jednakże dalej mentoruje, wprowadzam ludzi w temat opcji binarnych, więc jeśli ktoś jest chętny inwestowaniem, zapraszam na pw Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 07-02-2016 00:54

Już wkrótce ma ruszyć projekt, w którym będziemy pomagać początkującym. Także polecam śledzić moje wpisy na forum, bo kto pierwszy ten lepszy!


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - maszhajs - 04-03-2016 16:20

to narazie nie będzie tu wpisów ? Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - B_Y_K_U - 04-03-2016 17:01

(04-03-2016 16:20)maszhajs napisał(a):  to narazie nie będzie tu wpisów ? Wink
Spójrz kiedy był ostatni wpis autora... Wpisów na razie nie będzieSmile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - maszhajs - 04-03-2016 23:13

widzę datę postu ale chciałem się dowiedzieć czy będzie coś dodane, jak mu idzie (czy tez może skupia się na projekcie dla początkujących Wink )


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 08-08-2016 10:33

(04-03-2016 23:13)maszhajs napisał(a):  widzę datę postu ale chciałem się dowiedzieć czy będzie coś dodane, jak mu idzie (czy tez może skupia się na projekcie dla początkujących Wink )

@[maszhajs] teraz skupiłem się głównie na projekcie - informacje o nim można znaleźć pod tym linkiem: http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez-ryzyka-uczac-sie-projekt-dla-inwestorow-128503 naprawdę warto Wink

Ostatnio miałem trochę więcej czasu, więc poinwestowałem na 24option w kilka pozycji długoterminowych. Po tym całym Brexicie trzeba było odczekać jakiś czas aż rynek się uspokoi. Wśród tego szumu były jednak dobre momenty do inwestowania. Skromnie bo skromnie ale udało mi się pozamykać parę pozycji na plus. Czysto technicznie inwestowałem już bez wskaźników tylko biorąc pod uwagę aktualne trendy, linie R/S i wpływy wydarzeń ekonomicznych. Takie inwestowanie jest nawet ciekawsze bo siadam rano i analizuję wykres w ciągu kilkudziesięciu minut po czym stawiam opcje na cały dzień. Przy strategii na niższe interwały musiałem poświęcić dużo więcej czasu i siedzieć dłużej przed MetaTraderem.

Oczywiście nie mówię, że takiego inwestowania jak kiedyś już nie polecam - po prostu jest ono lepsze dla osób mających większe pokłady czasowe. Skuteczność jest podobna ale za to zwroty są wyższe niż na długoterminowych. W 24option niebywałą zaletą jest duża ilość par walutowych i możliwość stawiania pozycji dla tych par pod koniec dnia. Niestety zwroty są często rzędu 65% ale coś za coś. Często analiza dla par mniej „popularnych” okazuje się bardziej skuteczna bo są one mniej podatne na wydarzenia ze świata niż główne pary walutowe.

Tak więc trochę zainwestowałem i wypłaciłem, będzie na waciki Smile

wypłatka na Skrill:

[Obrazek: 24option.jpg]

Jakby ktoś się pytał czemu tak mało – otóż wróciłem po jakimś czasie do opcji, ale tylko na chwilę, bo nie chciałem od razu rzucać się znowu na głęboką wodę. Poza tym inna strategia na pozycje długoterminowe wymagała wypróbowania na koncie realnym (wcześniej testowałem oczywiście na demo ale każdy rozsądny wie, że to nie to samo).