Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - menju1878 - 26-08-2015 12:41

MLN,

Czy mając tak dobrą skuteczność w spekulowaniu, nie warto, zamiast wypłacać pieniądze stopniowo zwiększać stawki zagranych pozycji?
Idąc tym tokiem rozumowania, po kilku miesiącach, zamiast obstawiac za 50$ będziesz obstawial za 120-150$..pozniej po 300-500.. ?!
Możesz z tego świetnie zarabiać na życie.

Pozdrawiam


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - kamilg49 - 26-08-2015 13:30

długo opracowywałes taktyke?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 26-08-2015 21:00

(19-08-2015 10:48)PremAccHack napisał(a):  MLN wrzucisz nam szablon ze wskaźnikami na których grasz?

@[PremAccHack] - łap: http://przeklej.org/file/0UBVMS/Moje.tpl

(26-08-2015 12:41)menju1878 napisał(a):  MLN,

Czy mając tak dobrą skuteczność w spekulowaniu, nie warto, zamiast wypłacać pieniądze stopniowo zwiększać stawki zagranych pozycji?
Idąc tym tokiem rozumowania, po kilku miesiącach, zamiast obstawiac za 50$ będziesz obstawial za 120-150$..pozniej po 300-500.. ?!
Możesz z tego świetnie zarabiać na życie.

Pozdrawiam

@[menju1878] Nie i raczej bym tak nie robił. Skuteczność można wyrobić dobrą, ale nie na ciągłe inwestowanie - prędzej czy później dana strategia staje się zbyt słaba, traci się dotychczasową skuteczność, więc albo z nią znów kombinujesz albo szukasz czegoś nowego. Gdybym miał tak stawiać, to dla wielu z Was, którzy śledzą mój dziennik pracy, byłbym milionerem, a w rzeczywistości bankrutem Wink

Nie polecam tak robić.

(26-08-2015 13:30)kamilg49 napisał(a):  długo opracowywałes taktyke?

@[kamilg49] - kwestia kilku miesięcy.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Scoobyx - 26-08-2015 22:28

@[MLN]: wyskakuje informacja, że plik został skasowany z serwerów. Po kliknięciu "Pobierz plik". Możesz wrzucić jeszcze raz?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 27-08-2015 10:15

@[Scoobyx] - zobacz teraz.


http://przeklej.org/file/ESFi57/Strategia.1..rar


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Okazzi - 27-08-2015 10:48

MLN, czyli jeżeli dobrze rozumiem, to uczyłeś się parę miesięcy obecnej strategii? Czy czerpanie wiedzy z waszej strony będzie wystarczające? Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 27-08-2015 11:51

@[Okazzi] - tak zgadza się, tylko bardziej pasowałoby stwierdzenie, że to było testowanie niż uczenie się Wink

Czy wiedza na binary24.pl jest wystarczająca?

To już nie mi oceniać, tam wrzuciliśmy wszelkie poradniki, które według nas są najpotrzebniejsze początkującym inwestorom, jednakże cały czas próbujemy to modernizować pod wymagania użytkowników Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Spidee - 02-09-2015 13:53

Jak tam inwestycje? Działasz coś czy zrobiłeś sobie przerwę?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 02-09-2015 22:03

@[Spidee] - działam mniej. Niestety w ostatni dzień września mnie trochę poniosło:

[Obrazek: 4cdj8l.jpg]

200 euro w plecy. Tak to już jest, nie można cały czas wygrywać Wink

Za to wrzesień już + 91.50 euro


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Spidee - 02-09-2015 22:19

Zaszalałeś Rolleyes
No niestety nie zawsze się wygrywa, ale ważne trzymać się swoich zasad i grać dalej Smile