Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 23-07-2015 11:18

@[xudet]

Nie każda strategia jest dla każdego Wink Najlepszym sposobem jest testowanie ich samemu (po to właśnie masz konta demo). Oprócz tych z binary24, możesz sobie luknąć na te z forum binarne.com

Co do wskazówek? Już na demo miałeś okazje testować otwieranie opcji? Jeśli tak, to pamiętaj żebyś na początku założył sobie ile opcji max dziennie chcesz postawić (czyli załóżmy 5), ale na przykład gdy 2 pierwsze opcje są nie trafne - i sobie odpuść dzień.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 23-07-2015 22:07

23/07/2015

Dzisiaj udało się ustrzelić trzy zagrania w kluczowych momentach. Dobrze było widać miejsca, w których cena powinna się odwrócić. Były to momenty po wydarzeniach ekonomicznych na USD gdy cena zaczęła słabnąć po nagłych skokach. Niestety jedna opcja na trzy nie weszła, komentarz będzie poniżej.

Podsumowanie:

[Obrazek: podsumowanie10.png]

ZYSK/STRATA = +32,5€


USD/JPY - Zagranie PUT

[Obrazek: usdjpy-m15-hf-markets-ltd.png]

Klasyczny moment - cena zaczyna się uspokajać co doskonale widać po zachowaniu świec. Pozostałe wskaźniki pomocnicze oczywiście w poziomach + opór . Czas na chwilowy powrót ceny. Poleciała opcja za 50€ na 25 minut wygaśnięcia.

[Obrazek: usdjpy-m15-hf-markets-ltd-2.png]

Rezultat: Nawet nie sądziłem, że poleci w dół aż tak intensywnie. Opcja zakończona kapitalnym zyskiem.

EUR/USD - Zagranie CALL

[Obrazek: eurusd-m15-hf-markets-ltd.png]

Sytuacja identyczna jak powyżej. Uspokojenie ceny, wskaźniki w poziomach. Nic tylko obstawiać. Tę ustawiłem na 20 minut - celowo w razie gdyby nagłe wahanie ceny mogło znowu poruszyć wszystkie wykresy, to byłoby zawsze 5 minut różnicy pomiędzy zamknięciami. Oczywiście wszystko przed pełną godziną.

[Obrazek: eurusd-m15-hf-markets-ltd-2.png]

Rezultat: Co tu dużo mówić. ITM.

NZD/JPY - Zagranie CALL

[Obrazek: nzdjpy-m15-hf-markets-ltd.png]

Tutaj niestety poślizg ale z mojej winy. Obstawiłem na podobnych zasadach jak powyżej. Niestety ta para nie jest dość aktywna w tym okresie i ustawiłem przez przypadek na 5 minut wygaśnięcia :/ Do wyboru na Opteck była jeszcze opcja na 10 minut - niestety takowa też by nie weszła. Kolejna dostępna możliwość była dopiero o pełnej godzinie, a tego chciałem uniknąć. No cóż - niestety strata ale dzień i tak na plus Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 24-07-2015 14:11

Robie sobie wakacje za hajs zarobione na opcjach impreza

Wracam na chwilę za tydzień, więc ciao Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Pmxq - 24-07-2015 14:18

Ciekawy dziennik, zaglądam regularnie, niewiele wiem o opcjach ale czytam i za jakiś czas mam zamiar spróbować swoich sił Lol

Udanego wypoczynku! Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-08-2015 21:43

Dzięki Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 11-08-2015 14:33

Ten tydzień ze względu na upały oraz zaznajomienie się w roli tutora odbędzie się bez inwestycji. Jednak w międzyczasie będę coś nowego dla Was szykował Idea


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Okazzi - 14-08-2015 12:31

Świetny dziennik, na pewno będę śledzić i uczyć się nowych rzeczy, dzięki!


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-08-2015 11:03

Zrobiłem w końcu podsumowanie lipca - łącznie ze stratami wyszło 557 euro zarobione - czyli po przeliczeniu ok 2318 PLN Huh

Nie ma co narzekać, za tą kasę z opcji, postanowiłem sobie kupić telefon na abonament. Niestety z przymusu i mnie dopadła era smartfonów, na szczęście w zapasie mam jeszcze starą poczciwą nokię E52 Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 19-08-2015 10:23

Sierpniowe inwestycje są u mnie znów ograniczone czasowo, bo mam więcej obowiązków z kilku powodów. Na szczęście jeszcze półtora tygodnia zostało, więc coś jeszcze uda się upolować. Kto korzystał z analiz ze strony www.binary24.pl temu gratuluje trafnych inwestycji Huh

[Obrazek: 7hjr7u.jpg]


Zarobione:

18/08
52.50 euro

[Obrazek: audjpy-h1-oanda-division9.png]

17/08
37.50 euro

[Obrazek: gbpusd-h4-oanda-division9.png]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 19-08-2015 10:48

MLN wrzucisz nam szablon ze wskaźnikami na których grasz?