Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - traku - 03-07-2015 22:11

Dobry dziennik można się w sumie dużo od Ciebie nauczyć, na pewno będę tutaj częściej wpadał popatrzeć na nowe inwestycje itp Smile

Obserwuje!


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 07-07-2015 11:42

Dzięki @[traku]. Obecnie mniej czasu na inwestycje, bo musiałem przejąć część obowiązków kolegi. W przyszłym tygodniu powinno wszystko powrócić do normy.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 08-07-2015 15:07

Teraz średnio to wygląda jeśli chodzi o moje inwestycje. Brak czasu i w dodatku upały powodują, że nie chce się siedzieć na wykresami. Ostatnie moje zagrane opcje - tym razem bez żadnych wskaźników a za to na instynkt, który czasami jest zgubny Undecided

06/07

- 75 euro
[Obrazek: 8im4k1.jpg]

07/07

+75 euro
[Obrazek: uaidcr.jpg]

08/07

+ 18.25 euro
[Obrazek: ua8h0a.jpg]


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - xudet - 08-07-2015 20:54

Witam , od jakiegoś czasu śledzę twój dziennik i jestem pod wielkim wrażeniem wyników , sam od niedawna zacząłem inwestować w OB Demo i idzie mi nie najgorzej powiedzmy że spokojnie podchodzę do inwestowania i ciągle się uczę , korzystam z OptionTrade, wiem że na live może być nieco ciężej ,ale od czegoś trzeba zacząć tym bardziej że planuje od sierpnia zainwestować pierwsze pieniądze , jeżeli zalazł byś chwile by mi napisać co pomaga ci przewidywać bądź chociaż wspomaga decyzję w OB był bym bardzo wdzięczny Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - BaaTooN - 09-07-2015 20:12

Przeczytaj kilka ostatnich stron dziennika, tam wszystko ładnie MLN opisuje Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-07-2015 11:09

(08-07-2015 20:54)xudet napisał(a):  Witam , od jakiegoś czasu śledzę twój dziennik i jestem pod wielkim wrażeniem wyników , sam od niedawna zacząłem inwestować w OB Demo i idzie mi nie najgorzej powiedzmy że spokojnie podchodzę do inwestowania i ciągle się uczę , korzystam z OptionTrade, wiem że na live może być nieco ciężej ,ale od czegoś trzeba zacząć tym bardziej że planuje od sierpnia zainwestować pierwsze pieniądze , jeżeli zalazł byś chwile by mi napisać co pomaga ci przewidywać bądź chociaż wspomaga decyzję w OB był bym bardzo wdzięczny Wink

(09-07-2015 20:12)BaaTooN napisał(a):  Przeczytaj kilka ostatnich stron dziennika, tam wszystko ładnie MLN opisuje Smile

@[xudet] - tak właściwie, to oprócz pewnego instynktu, który już sobie wypracowałem, dochodzą do tego proste rzeczy, które są opisane w niektórych poradnikach lub książkach: http://binarne.com/Forum-Edukacja Jeśli stosujesz się do tych zasad, to już możesz dużo osiągnąć, ale oczywiście musisz też niektóre rzeczy brać na logikę Wink

Wczorajsza inwestycja:

[Obrazek: lwlw3w.jpg]

zarobione:
+ 75euro

Sporo osób boi się zacząć przygodę z opcjami, nie dziwię się im, ale przecież możecie za darmo przetestować sobie inwestycje na koncie demo.

Dodatkowo na www.binary24.pl pojawiają się analizy (nie mylić z sygnałami), dzięki którym jest łatwiej Wam otwierać opcje i potencjalnie zarabiać kasę Idea


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 11-07-2015 00:03

Kolejna trafna analiza Huh

Ale znów było niebezpiecznie
[Obrazek: usdchf-m15-oanda-division9.png]

[Obrazek: j2o1p1.jpg]

zarobione:

70 euro

Przyznać się, komu ponownie udało się zaryzykować i postawił opcje z analizy? Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - miki87 - 11-07-2015 18:29

hej MLN powiedz mi jakie masz dokładnie ustawienia na swojej strategi RSI premium bc chyba troszkę się różnią od tych klasycznych se stronki binary24


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 13-07-2015 13:19

@[miki87] Łap: http://przeklej.org/file/0UBVMS/Moje.tpl


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - miki87 - 13-07-2015 16:29

dzieki MLM tylko mam jeszcze takie pytanie, po dodaniu pliku Moje.tpl wszytsko gra tylko RSi nie ma na wykresie, jakos osobno go dodawać, bo wlasnie o to mi glownie chodzilo masz tam fajne poziomy 100,95,90,85 15,10,5