Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 30-06-2015 16:42

m5 i m15


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - totamta1 - 01-07-2015 07:11

Czyli jednak są minimalne stawki.
Dziękuję za informację.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 01-07-2015 12:15

Tak, jak najbardziej Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 01-07-2015 15:05

01/07/2015

No i mamy nowy miesiąc. Wykresy dzisiaj szalały jak opętane w momencie odczytów. Potem z kolei rynek strasznie zamulał. Stąd też dzisiaj postawiłem trzy opcje ale liczę to jako dwie Big Grin Poniżej wyjaśniam dlaczego.

Podsumowanie:

[Obrazek: podsumowanie5.png]

ZYSK/STRATA = +35,75€


GBP/USD - Zagranie PUT x 2

Tutaj mam tylko jedno zdjęcie bo coś mi się MT4 zwieszał i nie chciały screeny się tworzyć:

[Obrazek: GBPUSDM15.png]

Pierwsza czerwona linia to zagranie tej opcji na 25 minut. Niestety trochę się pośpieszyłem. Zagranie za 25€ zakończyło się stratą w miejscu drugiej czerwonej linii. Mogłem poczekać jeszcze aż RSI osiągnie trzeci szczyt. Zdecydowałem się jednak postawić jeszcze raz opcję na PUT, tym razem za 50€ (wiem, odradzam progresję ale tutaj akurat byłem niemalże 100% pewny odbicia Big Grin) na 15 minut wygaśnięcia. Dobrze zrobiłem, że nie na 30min bo przy 10:30 były dane i cena skoczyła na chwilę bardzo w górę.

Rezultat: Pierwsza opcja nie weszła bo nie poczekałem do pełnej godziny. Na pełnej godzinie elegancko weszła druga opcja PUT na 15 minut wygaśnięcia.


EUR/USD - Zagranie CALL

[Obrazek: eurusd-m15-hf-markets-ltd.png]

Tutaj już klasyczne wejście, rynek się troszeczkę opanował. RSI nisko, przebite wsparcie, BB się zgadzają, więc postawiłem za 25€ na 20 minut.

[Obrazek: eurusd-m15-hf-markets-ltd.png]

Rezultat: Rynek nie sprawiał w tym przypadku problemów. Sukces. Mimo wszystko jednak odpuściłem już na dzisiaj granie. Jest zysk, nie warto tego psuć.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - miki87 - 01-07-2015 21:14

Zgodnie z sugestią założyłem również swój dziennik, zobaczymy jak mi bedzie szło

zapraszam

http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-startegia-short-term-116979


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Make it - 01-07-2015 21:32

Uwielbiam ten dziennik Wink
Analiza twoich ruchów i dopiero później doczytanie co o nich napisałeś na prawdę daje sporo wiedzy Wink
I daje to duzo więcej niż czytanie ton artykułów z miliardem słów , tutaj można wiedzieć na co patrzeć i uczyć się powoli ale z sensem
Jak znajdę wkońcu brokera dla siebie również założe dziennik Wink
Ps moja skuteczność to ponad 80 %
Zaglądam tu od dawna
Jak się nastawiłeś na opcje psychicznie że nadal na nich grasz ? Wink potrafią napsuć nerwów


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - cezary188 - 03-07-2015 17:49

Maliniak wez nie badz zyla przejdz sie po kalkulator i zrob podsumowanie miesiaca Tongue Lol


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - ZidaneNS - 03-07-2015 19:06

Witaj @[Vip]MLN
Na jakim serwisie grasz?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - RemoverPL - 03-07-2015 21:19

(28-05-2014 14:32)MLN napisał(a):  
Nie mam określonej kwoty zarobku na miesiąc, po prostu ile będzie, tyle będzie, abym miał na przeżycie i dodatkowe przyjemności Smile

Utrzymujesz się z opcji? Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 03-07-2015 22:00

(01-07-2015 21:14)miki87 napisał(a):  Zgodnie z sugestią założyłem również swój dziennik, zobaczymy jak mi bedzie szło

zapraszam

http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-startegia-short-term-116979

@[miki87] Zajrze przy wolnej chwili.

(01-07-2015 21:32)Make it napisał(a):  Uwielbiam ten dziennik Wink
Analiza twoich ruchów i dopiero później doczytanie co o nich napisałeś na prawdę daje sporo wiedzy Wink
I daje to duzo więcej niż czytanie ton artykułów z miliardem słów , tutaj można wiedzieć na co patrzeć i uczyć się powoli ale z sensem
Jak znajdę wkońcu brokera dla siebie również założe dziennik Wink
Ps moja skuteczność to ponad 80 %
Zaglądam tu od dawna
Jak się nastawiłeś na opcje psychicznie że nadal na nich grasz ? Wink potrafią napsuć nerwów

@[Make it] - Rzadko mnie ludzie zachwalają, a szczególnie mój dziennik, wiec dziękuje za te miłe słowa. Na pewno nie podchodzę do tego, że zawsze będę wygrywał, więc licze się ze stratami, które u mnie się zdarzają. Jeśli nie ponosisz się emocjom, to możesz naprawdę sporo zyskać, najważniejsze to się nie odgrywać, bo jeśli raz to zrobisz i nawet Ci się uda, później może być całkiem odwrotnie. Czasami mam dość opcji, bo jestem akurat typem człowieka, który lubi zmiany (nie lubię monotonni). Z stąd też rzadziej inwestuje. Nie jest to również praca marzeń, ale duży plus to że sam jestem sobie Panem i mogę siedzieć w domu i decydować o własnej przyszłości finansowej, to mi się podoba Wink

(03-07-2015 17:49)cezary188 napisał(a):  Maliniak wez nie badz zyla przejdz sie po kalkulator i zrob podsumowanie miesiaca Tongue Lol

@[cezary188] - wyszło z Opteck 173.82 euro zarobione już po odliczeniu strat,

(03-07-2015 19:06)ZidaneNS napisał(a):  Witaj @[Vip]MLN
Na jakim serwisie grasz?

@[ZidaneNS] Obecnie Opteck

(03-07-2015 21:19)RemoverPL napisał(a):  
(28-05-2014 14:32)MLN napisał(a):  
Nie mam określonej kwoty zarobku na miesiąc, po prostu ile będzie, tyle będzie, abym miał na przeżycie i dodatkowe przyjemności Smile

Utrzymujesz się z opcji? Tongue

@[RemoverPL] Chwilowo tylko z tego, no w tym miesiącu to tylko 700 parę złotych, ale nadrabiam to wczesniejszymi miesiącami Wink