Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 30-05-2015 00:53

A wiesz w lipcu sie bronie, narazie pisze prace, eh tylko 3 lata stracone na studiach po papier a zaraz po tym siadam ostro do wykresow, trzeba zaczac robic $ bo w tym państwie zeby godnie zyc a nie wegetwac trzeba grubych pieniedzy, a jak SbGórka? Żyje Big Grin? No i widzialem forum sie rozwinelo. Macie kogos kto gra na samym PA?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 01-06-2015 01:01

Zauważyłem, że sporo osób odpuściło opcje z racji na brak czasu i naukę. Ech te życie studenta - czasem bywa ciężkie Wink Sbgorka, żyje - dzielnie się trzyma, trochę w Forex się bawił - ale nie daje za wygraną świecom Tongue Teraz tak nie śledzę forum, ale nie obiło mi się o Price Action nikt ostatnio.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 01-06-2015 12:15

Ok, no ja bede w kierunku PA iść, zobaczymy co z tego wyniknie Big Grin, ostatnio ladnie poleciales 600 zł Smile
A bym zapomnial teraz korzysta sie na mt4 nadal z alpari? Bo slyszalem ze oddzial brytyjski padł?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - autoshot38 - 02-06-2015 17:10

Obstawiasz codziennie? Bo po wpisach na głównej wynika, jakbyś obstawiał co kilka dni, chyba, że po prostu nie aktualizujesz dziennika Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - drynd3k - 02-06-2015 21:09

Nie wiem czy alpari czasem nie zbankrutowalo po przekręcie z frankiem, najlepiej do mt4 podlaczyc konto demo na dobrym ecnie gdzie dostawca dostarcza pelną plynnosc.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 04-06-2015 00:47

(02-06-2015 21:09)drynd3k napisał(a):  Nie wiem czy alpari czasem nie zbankrutowalo po przekręcie z frankiem, najlepiej do mt4 podlaczyc konto demo na dobrym ecnie gdzie dostawca dostarcza pelną plynnosc.
Ecnie? Tzn? Polecasz kogos?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - drynd3k - 04-06-2015 10:55

Choćby demo na fxcm, czy hft brokers, wygodny jest też polski mforex bo godziny się zgadzają na platformie Tongue


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 07-06-2015 01:46

(01-06-2015 12:15)Xkr napisał(a):  Ok, no ja bede w kierunku PA iść, zobaczymy co z tego wyniknie Big Grin, ostatnio ladnie poleciales 600 zł Smile
A bym zapomnial teraz korzysta sie na mt4 nadal z alpari? Bo slyszalem ze oddzial brytyjski padł?


(02-06-2015 21:09)drynd3k napisał(a):  Nie wiem czy alpari czasem nie zbankrutowalo po przekręcie z frankiem, najlepiej do mt4 podlaczyc konto demo na dobrym ecnie gdzie dostawca dostarcza pelną plynnosc.

@[Xkr] - IronFx przejął Alpari, ale nie wiem jak teraz działa tam MT4 i czy stare też się już uruchamiają.

(02-06-2015 17:10)autoshot38 napisał(a):  Obstawiasz codziennie? Bo po wpisach na głównej wynika, jakbyś obstawiał co kilka dni, chyba, że po prostu nie aktualizujesz dziennika Smile

@[autoshot38] Teraz nie inwestuje, zrobiłem sobie trochę wolnego. Można zwariować patrząc na wykresy i to co się dzieje na rynku. Trzeba jednak mieć odrobinę spokoju Wink

Ale za to przygotowuje się do kilku projektów, które być może pozwolą innym na łatwiejsze i mniej ryzykowniejsze inwestycje w opcje Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 07-06-2015 12:32

Mln a z czego korzystasz do obserwacji wykresow? Rozumiem ze z mt4 tylko u kogo ?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Critical - 07-06-2015 15:40

MLN z niecierpliwością czekam na twoją dalszą grę. To bardzo motywuje, uwierz mi. A no i zapraszam przy okazji do mojego dziennika.