Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MoneyMachine - 18-05-2015 14:40

Nieźle poleciałeś na tej inwestycji ;P Też mam ochotę zabrać się za opcje bo wydają mi się w porządku na początek przygody z inwestowaniem, lecz najpierw trzeba zarobić na wpłatę innymi sposobami w internetach Big Grin W przyszłości może zgłoszę się po jakieś porady dla początkującego. Pozdrawiam Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Giorgios - 18-05-2015 17:10

gdzie najlepiej otworzyć konto demo by zobaczyc jak to wszystko wygląda ? Smile


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 20-05-2015 01:17

(18-05-2015 13:12)smoku1996 napisał(a):  MLN między Top Option a Option Time jest jakaś różnica czy obaj brokerzy na równo stoją ?
@[smoku1996] dużej różnicy nie ma. Jedynie wydaję mi się, że Topoption ma bardziej dostosowaną platformę pod względem wyglądu, choć to ten sam skrypt co w Optiontime. No i mają te same czasy wygaśnięcia Tongue

(18-05-2015 14:40)MoneyMachine napisał(a):  Nieźle poleciałeś na tej inwestycji ;P Też mam ochotę zabrać się za opcje bo wydają mi się w porządku na początek przygody z inwestowaniem, lecz najpierw trzeba zarobić na wpłatę innymi sposobami w internetach Big Grin W przyszłości może zgłoszę się po jakieś porady dla początkującego. Pozdrawiam Wink

@[MoneyMachine] - Inwestować powinno się taką kwotą, która w razie ewentualnej porażki nie przyczyni się do pogorszenia naszej sytuacji materialnej Wink Jak coś kiedyś, to zapraszam, chętnie pomogę.
(18-05-2015 17:10)Giorgios napisał(a):  gdzie najlepiej otworzyć konto demo by zobaczyc jak to wszystko wygląda ? Smile

@[Giorgios] Polecam Optiontrade, w pełni darmowe. Tu masz info o tym: http://www.binary24.pl/pl/top/optiontrade-demo


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Lucas - 21-05-2015 00:04

Przeczytałem Twój poradnik i powiem szczerze, że bardzo zainteresowałem się tematem Opcji Binarnych. Już wcześniej co nie co czytałem na ten temat, jakoś interesowały mnie te zachowania walut, wzrosty i spadki cen akcji itp. Jestem po pierwszej części poradnika dla początkujących z Binary24.pl. Zamierzam wszystko przestudiować na spokojnie, a mam na to czas, bo i tak nie mam odpowiedniego kapitału więc muszę sobie odpuścić samo granie. Inaczej wygląda opcja z demem, ale to zostawię na później, jak się "wyedukuję" Tongue

Mam takie dwa pytania do Ciebie:

1. Ile mniej więcej czasu potrzebowałeś, by grać "na spokojnie"? Chodzi mi o sytuację, w której wiesz jak giełda może się zachować, i masz wysoką skuteczność takich analiz (w postaci wygranych oczywiście Wink).

2. Czy według Ciebie osoba, która zbytnio nie zarobiła na subach, PPA czy innych formach zarobku, ma szanse na zarabianie w Opcjach Binarnych? Czy może to być jakiś problem, ewentualnie bariera? Zdolność analizowania rynku, coś takiego?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 24-05-2015 21:53

@[Lucas]

1 Kilka miesięcy (bodajże 3) ale to trwa nadal, bo nie mam nigdy pewności. Na bieżąco staram się być z wydarzeniami.

2. Na drugie pytanie ciężko odpowiedzieć. Suby PPA i inne formy zarobku, również wymagają "myślenia , analizowania" tak jak w opcjach binarnych. Zauwazyłem, że już kilka osób przerzuciło się na przykład z paidvertsa na opcje binarne. Jednak nadal ludzie się boją, ponieważ ryzyko jest spore przy inwestycjach w opcje, jednak za to przypuszczalna wygrana jest o wiele większa niż klikanie w reklamy, czy też spamowanie na FB. Barierą jest jedynie ryzyko - resztę uważam, że da się nauczyć nawet "żółtodziób". Czasami się dziwię, że początkujący, którzy o opcjach usłyszeli kilka miesięcy temu i przez ten czas się uczyli, czasami wiedzą więcej niż ja.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Critical - 25-05-2015 20:01

Witam.

Przeglądałem chwilę temu stronę binary24.pl i natrafiłem się na zestaw poradników które już są ściągnięte a jutro zabieram się do lektury. Wygląda to całkiem przyzwoicie.

Pytanie do doświadczonych użytkowników forum: ile czasu należy poświęcić opcjom binarnym aby móc otrzymywać zyski i wychodzić na plus? Nie licząc oczywiście czytania i zrozumienia poradników.

Jeżeli zadałem to pytanie w niewłaściwym miejscu to z góry przepraszam.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - LordBeaK - 25-05-2015 20:12

Troszke niewlasciwy. Zaloz watek w dziale Opcje Binarne. Chodzi ci o to ile trzeba siedziec przy wykresach? MLN napisal ze siedzi 10h. Ja niby tez ale ze gram na opcjach 1h to patrze na wykres tylko 5 min przed pelna godzina. Potem robie swoje rzeczy. Jesli chodzi ci o czas na nauke... to kazdy sie uczy inaczej. Jednak musisz pograc na demo conajmniek tydzien. Conajmniej. Do tego znajdz swoja ulubiona strategie. Jak chcesz to pisz pw.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - adios123 - 26-05-2015 08:22

Ładnie, ładnie Wink. Gratuluję i życzę kolejnych udanych inwestycji.


Odp: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Xkr - 27-05-2015 13:38

Siema MLN, co tam Big Grin?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 29-05-2015 02:40

(25-05-2015 20:01)Critical napisał(a):  ile czasu należy poświęcić opcjom binarnym aby móc otrzymywać zyski i wychodzić na plus? Nie licząc oczywiście czytania i zrozumienia poradników.
@[Critical] - nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Niektórzy potrafią spędzać kilka miesięcy przy nauce wykresów, a i tak inwestycje im nie wychodzą.

(26-05-2015 08:22)adios123 napisał(a):  Ładnie, ładnie Wink. Gratuluję i życzę kolejnych udanych inwestycji.
Dzięki @[adios123] Wink

(27-05-2015 13:38)Xkr napisał(a):  Siema MLN, co tam Big Grin?

@[Xkr] - raczej co u Ciebie, bo już dawno Cię nie widziałem Big Grin

Ogólnie ten tydzień już zamykam z inwestycjami w maju. Zmiana na platformę Optiontime ma swoje wady i zalety, ale jeszcze potrzeba czasu aby się zaznajomić lepiej z platformą.

Moje ostatnie transakcje:

26 maja
3 pozycje otwarte
2 nietrafne
1 trafna

strata - 120PLN



27maja
3 pozycje otwarte
2 trafne
1 nietrafna

zysk 650PLN

[Obrazek: opcje_binarne.jpg]


[Obrazek: opcje_binarne1.jpg]