Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-z-inwestycji-w-Opcje-Binarne-91720)



RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - goscyniok - 01-05-2015 21:26

MLN gratulacje. I takie pytanie ile dziennie poświęcasz na inwestycje ?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 04-05-2015 11:07

(01-05-2015 11:30)Lamojednorożec napisał(a):  Od początku roku widzimy wzrost ceny ropy, ale jak myślicie, jak długo się to utrzyma? Póki co bawię się w Spark Profit zamiast w konto demo na forexie (wiem, że to temat odnośnie opcji binarnych, ale giełda to giełda) i nie jestem do końca pewien czy wykresy się pokrywają~

Chodzi Ci o te wykresy pomiędzy brokerami a MT4? Tongue

(01-05-2015 12:41)rasiak221 napisał(a):  
(29-04-2015 13:46)MLN napisał(a):  
(28-04-2015 15:47)rasiak221 napisał(a):  Ostatni raz zaufałem komuś Big Grin aud/usd dziś to jakaś porażka ten typ z binary24 Big Grin -500

@[rasiak221] Ale tak szczerze - czy sam analizowałeś tą analizę, czy na czysto zobaczyłeś propozycję i otworzyłeś opcję bez żadnego zastanowienia?

To są analizy, nie sygnały. Widziałeś jaką mają skuteczność? Gdybyś stawkował jedną stałą kwotą, nie musiałbyś narzekać przez tamten tydzień. Tongue

@MLN ja wiem, pierwszy raz sam nie analizowałem, tylko popatrzyłem, myśle, puszcze, i poszło daleko Big Grin każdy uczy się na błędachSmile

Dlatego też powtarzam, że stosowanie na ślepo zarówno sygnałów, czy też analiz bez wiedzy dlaczego tak a nie inaczej, nie pozwoli na długoterminowe osiągnięcia Wink

(01-05-2015 21:26)goscyniok napisał(a):  MLN gratulacje. I takie pytanie ile dziennie poświęcasz na inwestycje ?

Czasami jest to 10h, to znaczy siedząc i analizując to wszystko co się dzieje. Czasami próbuję ograniczyć to do 4 godzin, bo jeszcze inne obowiązki mam Sad


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - Lamojednorożec - 04-05-2015 11:24

Nie wiem czy wykresy w serwisie Spark Profit pokrywają się z jakimkolwiek aktualnym wykresem, o. Nie inwestujemy tam własnych pieniędzy, więc teorytycznie mogą tym manipulować. Co sądzisz o cenie ropy, odbije się do poziomu z 2013 czy będzie krótki wzrost i spadek?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - goscyniok - 04-05-2015 18:30

10 godzin przed wykresami masakra. Co prawda widac rezultaty no ale i tak wspólczuje. ciekaw jestem jak wyglada tak kilku godzinna analiza.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - autoshot38 - 04-05-2015 19:40

Na pewno z własnej woli lepiej siedzieć raz na jakiś czas 10h niż codziennie do roboty na 6 rano, 8 godzin.


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - osinex - 07-05-2015 10:16

Mln, pracujesz gdzieś jeszcze czy tylko opcję teraz?


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 10-05-2015 13:14

Ten tydzień niestety na minusie 100 euro smutny
Takie uroki, ale jakiś dziwny ten ostatni tydzień był, ech no cóż, dalej trzeba kombinować.

(04-05-2015 11:24)Lamojednorożec napisał(a):  Nie wiem czy wykresy w serwisie Spark Profit pokrywają się z jakimkolwiek aktualnym wykresem, o. Nie inwestujemy tam własnych pieniędzy, więc teorytycznie mogą tym manipulować. Co sądzisz o cenie ropy, odbije się do poziomu z 2013 czy będzie krótki wzrost i spadek?

O tego sparkprofit Ci chodzi: https://sparkprofit.com/ ?
Myślę, że będzie wzrost - sytuacja USA kontra Rosja znów robi się nie ciekawa.

(04-05-2015 18:30)goscyniok napisał(a):  10 godzin przed wykresami masakra. Co prawda widac rezultaty no ale i tak wspólczuje. ciekaw jestem jak wyglada tak kilku godzinna analiza.

(04-05-2015 19:40)autoshot38 napisał(a):  Na pewno z własnej woli lepiej siedzieć raz na jakiś czas 10h niż codziennie do roboty na 6 rano, 8 godzin.

Czasami tego mam dość, najlepiej to jakbym nic nie robił Lol

To też bywa po prostu nudzące.

(07-05-2015 10:16)osinex napisał(a):  Mln, pracujesz gdzieś jeszcze czy tylko opcję teraz?

Nie, tylko opcje cisne. Tu można powiedzieć, że jestem sam sobie Panem Wink


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - MaLiN - 18-05-2015 12:20

Środek miesiąca, więc pora na zmiany Smile

Otworzyłem konto w Optiontime. Do tej pory korzystałem z BDSwiss ale już mi się platforma znudziła i miała czasami zwiechy, ale nie większych zastrzeżeń do niej nie mam. Jednak nie lubię monotonności, więc postanowiłem zmienić brokera. Optiontime wybrałem z racji na pozytywne komentarze dotyczące platformy. Z resztą jak się samemu się nie zobaczy to się nie przekona. Więcej o optiontime, możecie znaleźć chociażby tu: http://www.binary24.pl/pl/top/optiontime

Jeśli chodzi o inwestycje, to już na początku popełniłem gafę, ale o tym za chwilę.

3 zagrania na EUR/USD, jako że to był piątek to dosyć ryzykowne działania. Pierwsza opcja za 150pln stratna o 30pln. Tylko już się zagubiłem, czy ja ją wcześniej sprzedałem, czy to było jakieś zabezpieczenie straty Undecided

Na kolejnej 600pln w plecy, a potem to już się działy cuda. Wydawało mi się, że postawiłem 150PLN a nie 1500PLN. Wchodząc w opcje, wolę nie patrzeć jak jest realizowana - to przynosi dodatkowego stresa. Wolę poczekać do momentu wygaśnięcia opcji. Tak też zrobiłem w tym wypadku, jak zobaczyłem to ile zainwestowałem byłem wściekły na siebie. Co z tego, że na plusie, skoro na start z platformą już taki błąd zrobiłem. Tongue

Pół biedy, że w razie czego na przyszłość, jest opcja wcześniejszej sprzedaży opcji. Ale mało oferują w przeciwieństwie do BDSwiss.

[Obrazek: 9ghv4m.jpg]

zarobione: 645 PLN Huh


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - PremAccHack - 18-05-2015 12:44

Haha szczescie w nieszczęściu. Brawo ale musisz ta platforme ogarnac Big Grin


RE: Dziennik z inwestycji w Opcje Binarne - smoku1996 - 18-05-2015 13:12

MLN między Top Option a Option Time jest jakaś różnica czy obaj brokerzy na równo stoją ?